רפואת תדרים – איך מייצרים תדר?


רפואת תדרים

רפואת תדרים משתמשת בספקטרום התדרים האלקטרו מגנטיים על מנת לחשוף גוף כלשהוא לתדרים מרפאים. תדרים אלקטרו מגנטיים ניתן ליצור במגוון דרכים:

תדרים אלקטרו מגנטיים לבליעה

הומיאופתיה נחשבת תחום של רפואת תדרים. כך, אנו מזהים את התדר, או הרטט, של תרופות הומיאופתיות ומתאימים אותם למחלות מסויימות על מנת להביא ריפוי, או איזון, למטופל. גם פרחי באך שייכים למשפחה הזו, כאשר כל תמצית פרחי באך מכילה תדר ברור מסויים, שמביא הקלה או מרפא לתכונת אופי שיוצרת מחלה (פרחי באך מטפלים באדם, לא במחלה, והם לא מתייחסים לחולי אלא לתכונות האופי של החולה ש"הזמינו" את החולי. לכך התכוון ד"ר באך, וכך משתמשים בתמציות פרחי באך כיום בהצלחה רבה).

מכיוון שמים הנחשפים לתדר מסויים יודעים לאצור אותו ולשאת אותו בהם, תמציות קריסטלים מכילות מים ותדר קריסטלי שהוטבע בהם, וגם הם (לטעמי ניתן להכין תמציות קריסטלים איכותיות ומצויינות בבית, ואנחנו לומדים איך לעשות זאת בקורס רפואת תדרים) נחשבים רפואת תדרים.
אפשר גם לבחון תחומי ריפוי נוספים, כמו  ארומתרפיה ושימוש בעשבי מרפא כמניפולציה של תדר על הגוף, כאשר אנחנו יודעים להגיד כיום ששמנים אתריים רוטטים בתדרים הגבוהים ביותר מכל מוצרי המזון והצריכה שזיהינו עד כה (נאמר על מזון משומר שהוא אינו רוטט, כלומר "מת לגמרי". הרטט שלו הוא 0).

תדרים אלקטרו מגנטיים של צבעים

צבעים הינם ביטוי של תדרים אלקטרו מגנטיים בתחום שאותו יודע חוש הראייה לפענח (תדרים אלקטרומגנטיים נמוכים יותר, יידע חוש השמיעה לפענח). כל צבע מאופיין בתדר שונה, כלומר, באורך גל שונה, וצבעים – הן בחשיפה לצבע עצמו, והן בשימוש בקריסטלים, הם נהדרים עבור רפואת תדרים.
תדרים אלקטרו מגנטיים בשמיעה

ניתן לעשות שימוש באביזרים שמיעתיים כמו קולנים (tuning forks), קערות טיבטיות, ואפילו צלילים מוקלטים על CD, על מנת להשפיע ריפוי באמצעות תדרים מושמעים. תדרים אלה "מחלחלים" אל הגוף (או הגופים, אם לוקחים בחשבון גם את ההילה…) ובאמת מסייעים לאיזון, אנרגטי, פיזיולוגי, ורגשי.

דווקא בתחום הווקאלי של רפואת תדרים, חשוב להזכיר ולעמוד על ההבדל בין תחושה טובה, לבין ריפוי. קשה מאוד להשיג ריפוי אינדיווידואלי אמיתי דך שמיעת דיסק, אם כי כל זמן שהריפוי הוא באחריות המטופל, יש מצב שמטופל יודע לבחור בדיוק את התדר, או המוסיקה, שמתאימה לו ותסייע לו לחזור לאיזון. ריפוי אמיתי, כאשר יש צורך בסיוע של מטפל, כדאי שייעשה במיוחד עבור המטופל ובכלים ותדרים שמותאמים עבורו ועבור מצבו.

מחולל תדרים

מחולל תדרים מייצר תדרים אשר "משתחררים" באלקטרודות אותן ניתן לחבר בנקודות שונות אל גוף המטופל. תדרים אלה נקבעים על ידי המטפל, שחשוב שיכיר רפואת תדרים ויפתח שיטה לזהות אילו תדרים מתאימים למטופל. מחוללי תדרים הם לרוב כלים יקרים שכדאי לרכוש במסגרת מוכרת עבור טיפולים אנרגטיים בתחום רפואת תדרים.

מילה של אזהרה – כל מה שמועיל, יכול גם לעשות נזק

אנו נוהגים לומר שכלים רבים של רפואה משלימה אינם מזיקים, כמו פרחי באך. אני לא מאמינה בהיגד זה כלל, ובפרט – רפואת תדרים בהחלט יכולה לעשות נזק, כך יגידו גם המשוחררים ביותר בדעתם בנוגע לנזק שיכול בכלל להיגרם על ידי טיפולי רפואה משלימה.
אומר את זה שוב, לשם הפשטות –
רפואת תדרים יכולה לגרום נזק. למשל, ניתן להשפיע על צפיפותו של איבר ועל האיכויות הייניות והיאנגיות שלו. אין לטפל באמצעות תדרים כאשר אנחנו לא מוסמכים לכך, ואין לבחור מטפל בתחום זה שאינו מוסמך ומנוסה.

רפואת תדרים הופכת יותר מיינסטרימית מתחומים שונים של רפואה משלימה. דווקא בתחום מחקר טיפולים בסרטן, גם הרפואה האלופתית נוטה להשתמש ברפואת תדרים, כמו גם בדיאגנוזה של פעילות המוח, בטיפולים נגד אבנים בכליות, בדרכי השתן וכדומה, בשלבים של איחוי עצמות, ועוד. זהו כלי עוצמתי שמאפשר ריפוי נהדר, וחשוב להשתמש בו באחריות ובאהבה.

WhatsApp chat