קריסטלים ומינרלים – מה בדיוק זה עושה?


קריסטלים ועבודת תדרים

אוח, קריסטלים, קריסטלים… חברים לדרך, יישויות נאמנות, יופי של מטפלים אנרגטיים (רפואת תדרים, כבר אמרנו היום?), קל להשתמש בהם, ההשפעה ידועה – בקיצור, עם קריסטלים, פשוט אי אפשר לטעות…

תדרים של אבני קריסטל

אבני קריסטל, קריסטלים, הם כלי מרכזי בעיני בטיפול אנרגטי או הוליסטי, מתחום רפואת תדרים. כל קריסטל משדר תדר מסויים או כמות מצומצמת מאוד של תדרים, תדרים אלה מתפשטים באופן חופשי באוויר ובחלל, ומהדהדים אל תוך הגוף, באופן פשוט וקל לשימוש.

אילו קריסטלים מחזיקים אילו תדרים?

על מנת לזהות את התדר שכל קריסטל משפיע, כדאי לפתח אינטואיציה. הצבעים של כל קריסטל יתנו מדד טוב בנוגע להשפעתו על הגוף, הקריסטלים עובדים פחות או יותר צבעי הצ'קרות (קריסטלים אדומים עבור צ'קרה ראשונה, קריסטלים כתומים עבור צ'קרה שניה, קריסטלים צהובים עבור צ'קרה שלישית, קריסטלים ירוקים או ורודים עבור צ'קרה רביעית היא צ'קרת הלב, קריסטלים כחולים עבור צ'קרת הגרון, קריסטלים סגולים עבור צ'קרת העין השלישית, קריסטלים שקופים / לבנים / זהובים – עבור צ'קרת הכתר), ככה שאם תבחרו קריסטל לעבודה אנרגטית על פי צבעו ותדעו היכן להניח אותו – יש לכם סיכוי טוב לקלוע.

נסו להחזיק את הקריסטל ולשמוע / לראות / לחוש את יכולותיו הייחודיות. ם תצליחו לעשות כך, תוכלו לעשות שני דברים חשובים – אחד, לדעת בדיוק איזה קריסטל עוזר באיזה עניין, ושתיים, ולא פחות חשוב, להבדיל בין קריסטל לקריסטל גם אם הם נושאים את אותו השם.

לפני שמתחילים לעבוד עם אבן קריסטל

אבני קריסטל עושים דרך ארוכה עד שהם מגיעים אלינו. בין השאר, הם נחצבים ונעקרים מן האדמה, טסים במטוס, עוברים עשרות ידיים, מלוטשים, נצבעים, מוחלקים, נעמדים בחנות ליד עוד המונים כמותם, מחכים בחנות ביום ובלילה, ואז… הם מגיעים אלינו ואמורים להכניס שלווה ושימחה לחיינו. על מנת שזה יהיה בדיוק מה שיקרה, חשוב לעשות טקס ניקוי לקריסטל, על מנת להתחיל מהתחלה ולמחוק את חוויות חייו ואת האנרגיה שאצר עד עכשיו.

טהרו את הקריסטל שלכם על ידי שטיפה במי ים, לאחר מכן שטיפה במי ברז וייבוש, ולאחר מכן הניחו את הקריסטל מעל אדמה פורה (אפשר גם עציץ, העיקר שלא יהיה יבש…) במשך לפחות 24 שעות (רצוי מתחת לשמיים, לא בתוך הבית).

השתדלו לטהר אותה באופן הזה גם לאחר כל טיפול, עבודה, או "ביקור" בידיים זרות.

בהצלחה…

WhatsApp chat