קורס רונים תקשור


קורס רונים תקשור הינו קורס ייחודי המלמד פיתוח יכולות תקשור ואינטואיציה – דרך סמלי הרונים.
בקורס נלמד את 24 סמלי הרונים העוצמתיים, ודרכם נתחבר לאינטואיציה, ונפתח יכולות תקשור על מנת להשיג תובנות, לעצמינו ולאחרים.

הקורס, בן שנים עשר מפגשים של כשעתיים כל אחד, מאפשר חיבור אישי של כל משתתף להדרכה הפנימית ולהדרכה הגבוהה שלו, כמו גם שימוש בסט רונים על מנת לפרוס ולחזות מהלכים קארמתיים עבור עצמי ועבור אחרים.

מה זה רונים?

רונים הם מערכת בת 24 סמלים ששימשו ככתב פונטי לפני הכתב הלועזי שאנחנו מכירים. עם אותיות הרונים מגיעה מיתולוגיה עשירה מאוד (המיתולוגיה הנורדית) ובה ים של סיפורים צבעוניים ומרתקים על דרך החיים השבטית של השבטים הנורדיים בצפון אירופה, ואיך הכוחות הקסומים של הרונים סייעו להם בחיי היום יום.

הסט הרוני נפתח ברון פהו – הרון של הרכוש, שמציע לנו את השאלה – מהו הייעוד שלי? זוהי שאלה, שאותה יכול לשאול מישהו שהבסיס החומרי שלו יציב מספיק. כשאנחנו רעבים, פחות מעניין אותנו הייעוד – ויותר – הארוחה הבאה..

סט 24 הסמלים הרונים לוקח אותנו בדרך מרתקת וספיראלית עד למציאת הייעוד (ראו בזה ספויילר – רוצים לדעת מה התשובה הרונית למציאת הייעוד? מוזמנים לבוא ולשמוע :-))

מה עושים עם הרונים?

כל רון מחובר לצורה, סמל, צבע, איכות אלוהית, ומשמעות – אותה ניתן לבטא בצורה פשוטה, או כמסר מורכב ורב פנים.

לימוד הרונים יאפשר לנו להשתמש ברונים על מנת לתקשר, לקבל מסרים, או "לפתוח בקלפים" (כמו בטארוט) עבור עצמינו או אחרים. בנוסף, ניתן להשתמש בסמלי הרונים לצרכי ריפוי – וייתכן שנדבר גם על כך בקצרה במהלך הקורס.

נשמע מעניין? מוזמנים לספר לנו שהתעניינתם, או להירשם


  מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של אינרסנס (בערך מייל אחד בחודש, ובו תאריכי סדנאות, מבצעים בחנות ומידע)


  אפשר לברר תאריכים של סדנאות, קורסים ואירועים בלוח האירועים שלנו

  האנרגיה הייחודית של סמלי הרונים

  הקורס עוסק בתקשור – אבל דרך הרונים, התקשור הופך היסטורי, ארצי, וייחודי.

  לרונים יש אנרגייה ייחודית. הם לא קלפים או קריסטלים, הם כלי ייחודי, מיתולוגי, מלא בעוצמה שמאנית עתיקה, שמתאימה למי שנמשך לריפוי שבטי אולי.

  הקורס ישלב לימודים תיאורטיים על כל רון, וחוויות של מדיטציה ודמיון מודרך, כמו גם תרגולים של תקשור והורדת מסרים מתוקשרים בדרכים שונות. כולי תקווה, שבמהלך הקורס יוצגו דרכים רבות עבור תקשור ותוך הנחייה מתאימה, כל אחד יוכל להתחבר לעולם תקשור באופן המתאים עבורו. אבל חשוב לדעת – שעיקר הלימוד בקורס יהיו הרונים, והתקשור יבוא "על הדרך".

  בסיום הקורס, כל תלמיד יקבל תעודן רוןקאסטר (פורס ברונים) מטעם מכללת אינרסנס

  מה נלמד?

  הנה בקצרה, הנושאים אותם נלמד בקורס רונים תקשור:

  • מקורות הרונים – נלמד ונחוש את ההיסטוריה של הרונים – מניין הגיעו סמלי הרונים, מי היו האלים והאנשים שהשתמשו לראשונה ברונים, איך ניראו החיים אז, מי היו השמאנים שהשתמשו בסמלים רונים וכיצד השתמשו בהם. כבר בתחילת הקורס, נתחבר לשמאנים אלו, כל אחד על פי דרכו (באופן מונחה), ונתחיל לקבל הנחייה מתוקשרת, מיישויות גבוהות ועוצמתיות, בקשר לפיענוח סמלי הרונים.
  • נלמד על כל רון, כל סמל רוני, משמעויותיו, הדרכים להשתמש בו בחיזוי, וההיסטוריה שמעצימה אתהרון ומרעיפה עליו שפע של הכוונים ומשמעויות
  • נלמד מה ההבדל בין דרך לבין קארמה, נלמד על מסרים נקודתיים ועל מסרים קארמתיים, וננסהלעמוד על ההבדל בין קבלת מסרים הנכונים לעכשיו, לבין קבלת מסרים קארמתיים
  • נלמד כיצד "מצנררים" (מתקשרים) מסרים עבור אנשים אחרים, כיצד "מורידים" מסרים נקיים וכיצד מעבירים אותם הלאה
  • נלמד סוגים שונים של פריסות, חלקן מסורתיות (כמו הפריסה הקלטית), וחלקן ייחודיות עבור רונים.
  • ועוד…

  למי מתאים הקורס?

  קורס רונים תקשור מתאים לכל מי שנמשך לסמלי הרונים המדהימים, לכל מי שמרגיש כי תקשור זו דרך נהדרת להתחבר אל הקול הייחודי של העולם הזה, לכל מי שמעוניין ללמוד כלי שיסייע לו לבחור בדרכים נכונות עבור עצמו או לסייע לכל אדם אחר לבחור בדרכים נכונות – נכונות לכרגע, או נכונות מבחינה קארמתית.

  ואם קשה לי להגיע לאינרסנס?

  יש לנו קורס רונים מקוון שנלמד דרך המחשב בבית. הוא מקבל הרבה פידבקים טובים וכדאי להעיף בו מבט…

  אישור ותעודה

  למשתתפים בקורס שיסיימו אותו בהצלחה תינתן הזדמנות לכתוב עבודה ולקיים סטאז' מעשי בפיקוח. המסיימים את השלב המעשי של הלימודים יקבלו תעודת פורס ברונים (רוןקאסטר) מטעם אינרסנס – המרכז לרפואה משלימה

  WhatsApp chat