קורסים והכשרות


בואו ללמוד מקצוע חדש, דרך חיים חדשה – בקליניקה שעובדת, ולא במכללה.

הקורסים שלנו הם מסגרות מקיפות להכשרת מטפלים. הם ארוכים (שנה או יותר), יסודיים, ומלאים תיאוריות וחוויות.

אנחנו מלמדים את מה שאנחנו עושים ביום יום. את מרבית הקורסים מעבירה עומר גלעדי, ומדי פעם מגיעים מדריכים אורחים להעביר קורסים או סדנאות.

מטרת העל שלנו

אנחנו מאמינים שריפוי הוליסטי היא דרך חיים, ואנחנו מאמינים שהלימודים לקראת תחילת העיסוק בכזה סוג של ריפוי – חייבים לכלול התמרה אישית – ולשם אנחנו שואפים. כל הקורסים באינרסנס מתוכננים על מנת לאפשר קשר אישי בין המדריך והתלמיד, וגם קשר תומך בין חברי הקבוצה (שהיא תמיד קטנה), כדי להשתנות כאנשים, ולהפוך למרפאים שאנחנו – בייעוד שלנו.

כל הקורסים כוללים סטאז' ותעודת מטפל

דרישות כל קורס לקבלת תעודת מטפל מובאות בבירור לכל מתעניין – ונלווה אתכם בשמחה עד שאתם ואנחנו נדע, שאתם מטפלים טובים. בסיום הלימודים – סטאז' מעשי בפיקוח, וקבלת תעודה לעומדים בתנאי הקורס.

את כל המסגרות ללימודים טיפוליים אנחנו מציעים גם באחד על אחד

יש תלמידים שהלימוד הקבוצתי חשוב להם. הם שומעים את החוויות של אחרים, מקבלים תמיכה, מתנסים במסגרת הלימודים ובפיקוח, ועוד. אבל יש גם אנשים שהמסגרת הלימודית המתאימה להם היא יותר אישית. במסגרת כזו, הלימודים הם יותר תיאורטיים וחווייתיים "בקטן" – ומרבית ההתנסות בזמנכם החופשי (אבל בפיקוח, ביחד). אם אתם מעדיפים ללמוד לבד, רק אתם ואני – אתם מוזמנים לפנות אלי. אנחנו ערוכים להציע לכם פתרון מופחת בשעות, עם אותו הסילבוס ובמחיר לא רחוק מהמחיר הקבוצתי, ללימודים של אחד על אחד, שכוללים תהליך צמיחה אישית – ואת ההתנסות רובה, תעשו בבית.

אילו קורסים תמצאו אצלנו?

אנחנו מלמדים מה שאנחנו עושים. תמצאו הכשרות בתחומים כמו הילינג וריפוי אנרגטי, פרחי באך, וייעוץ רוחני עם תקשור. לחצו על הקישור לפרטים נוספים בקורס שמעניין אתכם לקבלת מידע נוסף.

קורס הילינג להכשרת מטפלים

קורס הילינג להכשרת מטפלים
מסגרת לימודים של שנה או שנתיים במהלכה נלמד תיאוריות על טיפול אנרגטי, ונעבור תהליך אישי של התמרה אנרגטית, לקראת תמיכה הוליסטית בליווי מטופלים לריפוי אנרגטי

Read more ...

קורס פרחי באך להכשרת מטפלים

קורס פרחי באך להכשרת מטפלים
פרחי באך הם כלים עדינים ונפלאים, המייצרים שינוי עמוק ונעים בתדרי הגוף. במהלך הקורס נלמד על כל תמצית, עקרונות הכנת פורמולה, ליווי בתהליך של ריפוי ושינוי, ועוד...

Read more ...

קורס רונים תקשור

קורס רונים תקשור
קורס בן 12 מפגשים - כולם חווייתיםי ובקבוצה קטנה, ללימוד 24 סמלי הרונים העוצמתיים, ביחד עם מגוון תרגולים בתקשור, בפריסות, בחיזוי, ובעבודת הורדת מסרים אנרגטית....

Read more ...

WhatsApp chat