מיינדפולנס לילדים – וגם להורים


מיינדפולנס היא תרגול פשוט ומלא קבלה, שעוזר לנו לחוות את הרגע הזה על עוצמתו המופלאה, ולהיות כאן, עם הקטנים שלנו, בנוכחות מלאה ונטולת שיפוט. תרגולי מיינדפולנס המאפשרים מרחב משותף, שקט, מקבל, שמח וללא ציונים, יעזור לנו להכניס לתוך הבית עוד חמלה, סבלנות, קבלת האחר, וערכים אחרים – עם חיוך ובאהבה. שבעה תרגילים פשוטים ונעימים בקורס בן תשעה שיעורים במייל, בקורס מקוון ייחודי בן תשעה שלבים כתובים, המגיעים אל המייל שלכם בכל יום ראשון.

מה זה מיינדפולנס?

מיינדפולנס, או בעברית קשיבות, היא קסם שכוחו בפשטותו. כל העניין הוא לזכור להיות בכאן ובעכשיו, וזה ממש הכל.

הדרך, לשלב מיינדפולנס בחיים, היא דרך אינסופית, שכל צעד בה הוא אושר .הטכניקות, הרעיונות, וההתפתחות בתחום מאפשרת לנו יותר ויותר לזנוח את "הטייס האוטומטי", זה שמאפשר לנו להתקיים ברגע הזה, הקרוי באנגלית The Present, או המתנה, שהוא היחיד שאנחנו יכולים להיות בטוחים שהוא קיים – וללמוד להיות כאן, במה שקורה הרגע, ערים ומודעים, במציאות חיינו.

לקבלת הקורס המקוון למייל החל מיום ראשון הקרוב – השאירו פרטיכם

  מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של אינרסנס (בערך מייל אחד בחודש, ובו תאריכי סדנאות, מבצעים בחנות ומידע)

  * ההרשמה לרשימת התפוצה בטופס זה היא חובה

  לא פעם אנחנו מגלים, שהמתח, החרדות, אי הנוחות, הויכוחים, הקונפליקטים – כולם נחלת העבר, או נחלת העתיד – אבל הרגע הזה – הוא רגע של קסם, בו אני פשוט יכול להתמודד עם מה שיש.

  אגב, זה גם יותר קל, להתמודד עם מה שיש ברגע הזה, במקום להתמודד עם מה שהיה, מה שעוד צפוי להיות, וגם מה שקורה עכשיו – והכל באותה העת.

  מיינדפולנס לילדים – בואו "נייצר" מבוגרים קשובים

  עם מיקוד בילדות ותרגילים המיועדים להעברה של מבוגר לקהל צעיר, אנחנו יכולים לחשוף בדרך של סקרנות לא ביקורתית ולא שיפוטית, ערכים כמו סבלנות, חמלה, קבלת האחר – וגם קבלת העצמי – לילדים שלנו, על מנת שיקחו כלים אלה עימם למסגרות האחרות שבהן הם משתתפים, ויתמודדו עם האתגרים והמתנות שבחייהם, בצורה מודעת ומתאימה להם יותר.

  מכל הכלים שכבר למדתי במהלך חיי, מיינדפולנס הוא בין המשמעותיים, ולימודי המיינדפולנס, שאיך שהוא לא נפסקים 🙂 יצרו שינוי גדול אצלי בחיים. כאימא לארבעה דרדקים מעוררי פליאה, אני מגלה ששילוב של מיינדפולנס במפגשים שלי עם הארבעה הפרטיים שלי, בגילאים 3 ועד בגרות ועוד אחר כך – מאפשרת לי כלים טובים יותר להתמודד איתם, כלים טובים יותר שאני יכולה להעניק להם לחיים, ושלווה בתקשורת ובמערכת היחסים בינינו (לא תמיד… אבל – יותר מבעבר).

  מיינדפולנס לילדים – מה בקורס?

  בקורס, אשר לו תשעה מיילים המכילים טקסט ואשר יישלחו אליכם למייל בימי ראשון לאחר ההרשמה בעמוד זה, נדבר על מיינדפולנס, ובמיוחד על מיינדפולנס לילדים או מיינדפולנס במסגרת המשפחה – עם שבעה תרגילים פשוטים, שלא ידרשו מכם שום הכנות מיוחדות, והמון חיזוקים, היגדים, רעיונות, וטיפים לשילוב מיינדפולנס, שיאפשר לכם לגדל ילדים שלווים, מאושרים, ובטוחים יותר.

  הקורס הוא חינמי – ללא תשלום – וההשתתפות בו מקנה הנחות במפגשים ובקורסים המקוונים האחרים בנושא מיינדפולנס.

  WhatsApp chat