טוען אירועים

« כל האירועים

 • אירוע כבר עבר.

קסם הקריסטלים – סדנה של שלושה מפגשים

ב 6 אוגוסט, 2018 @ 18:30 - 20:30

קסהקריסטלים, שותפים שלנו לקיום פה על האדמה, מביאים איתם אנרגיה יציבה, קבועה, שתענוג לעבוד איתה. בשלושה מפגשים קסומים, נשב כולנו אל מול הר של אבני קריסטל – מהם נפוצים יותר ופחות, ונלמד על אודותיהם. נלמד על תדרי הקריסטלים (ובכלל, מה היא רפואת תדרים?), נלמד איך משתמשים בקריסטלים, איך משנים תדרים עם קריסטלים, איך בוחרים את הקריסטל המתאים לעבודה, ונייחד מפגש אחד מיוחד במיוחד מתוך השלושה, למערכי קריסטל ולקידוד קריסטלים.

סדנת הילינג וקריסטלים

הסדנה, סדנה חווייתית של שלושה מפגשים, בה בכל מפגש נהנה גם משיתוף קצר, גם משיחה ולימוד תיאורטי, וגם מחלקים חווייתיים, של דמיון מודרך, ניסיונות טיפוליים על עצמנו וזה על זה, וכמובן – שיעורי בית 🙂

מתנה לכל נרשם – ערכת קריסטלים בנרתיק

כל משתתף יקבל ארבעה קריסטלים – זו התחלה טובה, לבניית מערך של קריסטלים שיאפשר לכם להציע ריפוי, שינוי, תדר חדש, לעצמכם, לבני משפחה וחברים, וגם למטופלים שלכם, בעזרת הקריסטלים.

אני רוצה להשתתף בקורס קסם הקריסטלים! איך נרשמים?

אם אתם מחפשים להרחיב את ארגז הכלים שלכם, ללמוד עוד על החברים הצבעוניים המהממים האלה, בני מליוני השנים, ולאפשר לעצמכם מסגרת לימודית מקצועית אבל קצרה וחווייתית – מוזמנים להירשם טלפונית (יובל – 052-34433344) או למלא את הטופס הזה ונתקשר בהקדם!


  מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של אינרסנס (בערך מייל אחד בחודש, ובו תאריכי סדנאות, מבצעים בחנות ומידע)

  בואו, יהיה כיף! 🙂

   

  פרטים

  תאריך:
  ב 6 אוגוסט, 2018
  זמן:
  18:30 - 20:30
  אירוע קטגוריה:
  WhatsApp chat