טוען אירועים

« כל האירועים

 • אירוע כבר עבר.

ערב קערות טיבטיות

ב 29 ינואר, 2019 @ 18:30 - 20:30

שום דבר לא יכול להסביר את התחושה שחולפת בגוף, כשאתם שומעים את הצליל הבודד המופק מקערה טיבטית. זהו צליל של עבר, הווה ועתיד… צליל שמרגישים אותו בעצמות, שלוקח אתכם פנימה, עמוק, או אחורה בזמן… צליל שיש בו משהו מלטף, משהו נוכח, משהו עוצמתי… כל אחד חווה כל צליל אחרת, אבל מובטח שבערב קערות טיבטיות, תחוו את מגוון הצלילים – מקערות טיבטיות קטנות וגדולות, גבוהות ונמוכות, בעבודת יד או ממכונה – וכנראה שתתאהבו.

קערות טיבטיות - רפואת תדרים וריפוי

קערות טיבטיות – רפואת תדרים וריפוי

 

מה יקרה במפגש הקערות הטיבטיות שלנו?

במפגש של כשעתיים, נשב ביחד קרוב, נקשיב לצלילי הקערות (לא, זה לא יהיה קונצרט של קערות טיבטיות בכלל), ונלמד להפיק מהן צליל בשתי טכניקות. נחווה הרפתקה בדמיון מודרך, בה ניכנס פנימה, ונכיר ידידים ומדריכים בליווי צלילי הקערות, ונסיים בהרפתקה טיפולית, בה תתנו ותקבלו טיפול בתדרים ובצלילים, עם הקערות הטיבטיות.

מה אם אני רוצה ללמוד את הקערות יותר לעומק?

באינרסנס מתקיימת מדי פעם סדנה של ארבעה מפגשים המכשירה מטפלים לשימוש בקערות הטיבטיות. בסדנה, אנחנו מדברים על תהליכים של ריפוי בנושאים פיזיולוגיים, רגשיים ואנרגטיים, על בחירת הקערה הטיבטית המתאימה לכל נושא טיפולי ועל רפואת תדרים, הדרך לריפוי והליווי המושלם עבור מטופל. במהלך הסדנה אנחנו מדברים, מודטים, מטפלים אחד בשני וחווים את הצלילים הקסומים של הקערות, כשכל מפגש חושף בפנינו עוד עולמות של ריפוי.

מי שמשתתף בערב הקערות הטיבטיות, הוא זכאי להנחה ברישום עבור השתתפות בסדנה הקרובה של ארבעת המפגשים למטפלים.

אני רוצה להשתתף בערב קערות טיבטיות! איך נרשמים?

אם אתם מחפשים להרחיב את ארגז הכלים שלכם, ללמוד עוד על הקערות הטיבטיות המפיקות צלילים מופלאים, ולאפשר לעצמכם מסגרת חווייתית קצרה – מוזמנים להירשם טלפונית (יובל – 052-34433344) או למלא את הטופס הזה ונתקשר בהקדם!


  מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של אינרסנס (בערך מייל אחד בחודש, ובו תאריכי סדנאות, מבצעים בחנות ומידע)

  הקערות ואנחנו מחכים לכם בהתרגשות רבה!

  פרטים

  תאריך:
  ב 29 ינואר, 2019
  זמן:
  18:30 - 20:30
  אירוע קטגוריה:
  WhatsApp chat