טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

ערב מכשף עם סמלי הרונים

ב 26 פברואר, 2019 @ 18:30 - 20:30

סמלי הרונים, עשרים וארבעה במספר, מגיעים עמוק מההיסטוריה והמיתולוגיה של צפון אירופה, המיתולוגיה הנורדית. ממצאים ארכיאולוגיים מצאו סמלים רונים המתוארכים ללפני עד 4,0000 שנים. סמלים רונים אפשר למצוא בסטונהנג' , ב"אבן הרונים" בקנסינגטון מינסוטה, ארה"ב, ועוד. הרונים הם גם המקור של הפונטיקה הלועזית, ה – ABC.
לפי המיתולוגיה הנורדית, לכל רון יש משמעות, אנרגיה שמתלווה אליו, וסיפור רב היבטים, עוצמתי והוליסטי, ובכל אחד מהם מסר עבורנו…

הרונים ליוו את ההתיישבות באירופה לאורך אלפי שנים, ושימשו מרפאים הוליסטיים, שמאנים בשבטים הקדומים של צפון אירופה, ואומרים, שבתקופה של "ציד המכשפות", בתחילת המאה ה – 15, עלו באש גם המון ידע, פרקטיקות מקצועיות וטכניקות להילינג עם סמלי הרונים.

בערב מכשף, שיש בו את האנרגיות הקדומות של האדמה, הצמחים, והשמיים, פשוט נשתמש ברונים. נבחר רונים אקראית, נדבר על המשמעויות והסיפורים שבכל רון, ואני מקווה, שנצא כל אחד מאיתנו עם מסר או מקום שכדאי להתבונן בו בחיים שלנו.

קורס מקוון רונים ותקשור

ערב רונים מכושף…

הערב מתאים בעיקר עבור מי שנמשך לסמלים הרוניים, מי שמחפש טיפה כיוון (במסגרת של סדנה, נדבר כקבוצה ונשתדל למנן את השיח של אחד על אחד – ועדיין, אני מקווה שכל אחד מאיתנו ייצא עם מסר, תובנה, רעיון, מחשבה חדשה שקיבלנו מהרונים העמוקים…), מי שנמשך למיתולוגיות או לתקופות הנורדיות והוויקינגיות, או מי שהנושא של כישוף לבן, רפואת האדמה, ועבודה עם סמלים מעניין אותו.

להרשמה ומידע נוסף

פרטים

תאריך:
ב 26 פברואר, 2019
זמן:
18:30 - 20:30
אירוע קטגוריה:
WhatsApp chat