טוען אירועים

« כל האירועים

 • אירוע כבר עבר.

מפגש קערות טיבטיות, כולל טיפול (להורים:))

ב 20 יוני, 2019 @ 17:00 - 19:00

הקערות הטיבטיות הן כלי קסום, המאפשר הפקת צליל ורטט – שיש בו ריפוי ואנרגיות.

בקליניקה שלנו מגוון עצום של קערות קטנות, בינוניות וגדולות – כל אחת מהן רוטטת בתדר אחר ומשמיעה צליל שונה.

צלילי הקערות הטיבטיות מאפשרות לנו לברוח לרגע לעולם פנימי עשיר, לאזן את הרטט הפיזי והרגשי שלנו, ולחוות צלילים שסוחפים אותנו לחוויה אחרת.

ביחד עם זאת, אנחנו יכולים לדבר ולנסות להבין – מהם תדרים, כיצד רוטטת הקערה, מה ההבדל בין צליל לצליל, מה הם צלילים נמוכים ומהם צלילים גבוהים, איך משתמשים בקערות, מה עושים הצליל והרטט לגוף, ומה ההבדל בהרגשה, בין קערה שנוגעת בגוף – לבין קערה שמושמעת מרחוק. הילדים המשתתפים בסדנה מגלים רכישות אנרגטית מופלאה ומפתיעה – ובסוף המפגש, אחרי שלמדנו על הקערות, הם מטפלים ברגישות מקסימה בהורים שלהם – פינוק אמיתי!! 🙂

אנחנו מזמינים את כל הילדים וההורים שיש להם רגישות אנרגטית ו/או סבלנות – לבוא לחגיגה של צלילים וחוויות, בקבוצה של עוד הורים וילדים, ובאווירה של כבוד והנאה.

הנחייה משולבת, מבטיחה סביבה מהנה לקטנים ולגדולים

מפגש הטיפול והחוויה בקערות הטיבטיות הוא מפגש חד פעמי מיועד להורה וילד – קטן וגדול. ההנחייה משלבת מענה גם לקטנים וגם לגדולים, כדי שגם הקטנים וגם הגדולים יפיקו הכי הרבה שאפשר ויהנו ממש מההשתתפות. כך, ההנחיה היא משולבת – עם השתתפות הילדים אוריאל (11) או ליה (9), המנוסים בקערות טיבטיות ובהנחיית המפגשים האלה, לצד הדרכה מקצועית (שלי :)). כך, אנחנו בדרך כלל מצליחים לעשות את הבלתי יאומן – גם לומדים, וגם נהנים ממש – גם הקטנים, וגם הגדולים.

לא עוד ימים משמימים בג'ימבורי או ימי סידורים שהילדים נגררים אליהם – בסדנה, תמצאו שאפשרי למצוא בילוי שהוא כיפי לשניכם, מעשיר, ויוצר לכם תחביב משותף 🙂

נשמע מעניין? מוזמנים לספר לנו שהתעניינתם, ונחזור אליכם בהקדם 🙂


  מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של אינרסנס (בערך מייל אחד בחודש, ובו תאריכי סדנאות, מבצעים בחנות ומידע)

  הרשמה ופרטים נוספים

  קבוצות הורים וילדים באינרסנס הן בנות ארבעה חמישה זוגות גדול-קטן, והן מתמלאות במהירות. הירשמו עכשיו והבטיחו מקום במפגש המופלא של ריפוי ומדיטציה לצלילים העמוקים של הקערות הטיבטיות:
  התקשרו אלינו: 077-9118844
  או שלחו פרטיכם, ואנחנו נחזור אליכם

  פרטים

  תאריך:
  ב 20 יוני, 2019
  זמן:
  17:00 - 19:00
  אירוע קטגוריה:
  WhatsApp chat