טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

מיינדפולנס לאמהות בלבד

ב 19 יוני, 2018 @ 18:00 - 20:00

מיינדפולנס, היא ללמוד להיות ב"כאן ועכשיו", בסקרנות נטולת שיפוט, בהתמסרות למה שמכיל הרגע הזה.
האימהות במיוחד, לא פעם מוצאת אותנו פחות קשובות. אנחנו מנסות "לג'נגל" בין כל הדברים שבלו"ז, להקשיב לסיפור המלא על איך היה היום בגן – ולא לאבד את הצפון, אבל זה לא תמיד מצליח. רק בערב, אחרי שהבית שקט ויש לנו רגע לאסוף את המחשבות, לפעמים עולים בחזרה הרגעים האלה, שבהם בכלל לא שמנו לב למה שקורה, פספסנו הזדמנות להקשיב, להתקרב, לחנך, להשפיע. פספסנו חיבוק, מבט אוהב. הכל בסדר – היה אחלה יום, רק חבל, שבאותו הרגע, היינו שקועות בעתיד (מה נכין לארוחת הערב, הפגישה העסקית שמתוכננת למחר, האירוע המשפחתי בסוף החודש…) או בעבר (מה שקרה במשרד, מה שהיה בבוקר, מה שעבר עלייך היום…).

מיינדפולנס לאימהות

מיינדפולנס לאימהות

המיקוד הזה, במה שהיה ובמה שיהיה, הוא זה שעומד בדרכנו לחוות באופן מלא את עצמנו, ואת הזאטוטים לנו – ותתפלאו, גם ממש ליהנות מהדרך.

במפגש קצר וחווייתי, של שעתיים, נדבר על קשיבות בינך לבינך ועל קשיבות בינך לבין שאר בני המשפחה; נצטייד בכלים שיעזרו לך להפוך סיטואציות מרובות מוקדים – לרגעים ממוקדים שבהם ברור לך לאן הולכת תשומת הלב שלך. נעזור להמנע מאוטומטים שגורמים לך חרטה, ולדבר על חמלה – קודם כל כלפייך, ואחר כך כלפי הילדים ושאר בני המשפחה.

מטרת המפגש, פחות להכיר את הבסיסים של מיינדפולנס – ויותר לספק כלים שיעבדו ממש מהרגע להרגע, כשאת רוצה להחזיר את עצמך לכאן ולעכשיו, ליהנות מאחה"צ איכותי עם הילדים או לוותר על תכנונים, זכרונות ו"טייס אוטומטי", בשביל לחוות את הזמן ביחד במלואו, בצורה שתיטיב איתך ועם בני המשפחה האחרים.

לא נדרש ניסיון בשום סוג של תרגול, מוזמנת לבוא, ולקבל סט חדש של כלים שיאפשרו רגיעה, נינוחות, ניהול ממוקד של הרגע הזה – ותקשורת נעימה ואיכותית.

פרטים

תאריך:
ב 19 יוני, 2018
זמן:
18:00 - 20:00
אירוע קטגוריה:
WhatsApp chat