תקשור נקי – אמצעים לאפשרויות ולזהירות


תקשור נכון

תקשור, כמו הרבה אלמנטים אחרים של רפואה משלימה, הוא פשוט ורב עוצמה. חשוב להגיע אליו ממקום של ענווה וכבוד, כמו גם ידיעה והבנה פנימית של התועלות – וההתנגדויות – שהתהליך עשוי לעורר או לגרום. אם לא נוהגים ליכולת תקשור בכבוד ובהערכה, נוכל להזיק לעצמינו, או לקבל תפישה לא מציאותית של ההיררכיה האנרגטית והיישויות שמדברות איתנו.

כל מי שיודע לתקשר ונוהג כלפי יכולת התקשור שלו בכבוד, יגיד שלתקשר זה לא קשה (כי זה כמו לרכב על אופניים…). צריך להיות מוכנים (כלומר, שיהיה שקט בפנים… לא רעש המחשבות הרגיל שלנו), ואז זה קורה כשזה קורה. אין הרבה מאוד מה ללמד. חשוב ללוות, לשמור מנפילה, אבל אין מה ללמד. זה עניין של תרגול, של ראויות, של קשב פנימי עמוק והתמסרות (שאותם יש מה ללמוד, לאורך כל חיינו…)

הנה עניין שחשוב לתת עליו את הדעת – תקשור מביא לכל מתקשר את המידע שהוא מסוגל להכיל.
כשאנחנו מתקשרים עם אדם שמולנו, אנחנו מפתחים כלפיו דעה פחות או יותר מהרגע שעינינו נחות עליו – אולי הוא אמין בעינינו, אולי לא, אולי הוא חכם בעינינו, אולי לא…
כלפי יישויות שאותן אנחנו מתקשרים, אנחנו באופן טבעי חסרים את היכולת האבחנתית הזו, וזה עניין מכריע.
מפני שגם בתקשור, וגם כאשר יישויות הן משוחררות מגוף, מגוון התכונות הוא רחב בדיוק כמו זה שקיים פה אצלינו, בגוף.

תקשור נתפש אצלינו כהורדה של מסרי אמת אל המימד הפיסי, בעוד ישנן הרבה יותר יישויות שאינן מחוייבות לאמת, מכאלה שכן.

אומר זאת שוב – אין בעיה לתקשר מידעים שגויים. זה שאתה מתקשר יישות שאינה בגוף, זה לא אומר שתקבל רק אמת.

בנוסף, מכיוון שתקשור נערך בין אדם שנמצא בגוף לבין יישות שאינה נמצאת בגוף, חלקים מתדרי היישות מתערבבים עם תדרי האדם המתקשר, מה שיכול לגרום לאי נוחות, פחד, ואפילו סוג של חולי, כאשר אחנו מאפשרים ליישות שלא מתאימה לתדרים שלנו לחדור אל המרחב האנרגטי שלנו. לכן, בעת תקשור, חשוב מאוד שנחוש בעלות על המרחב האנרגטי שלנו, או ההילה שלנו, ונדע לייצר קשר ולתקשר עם יישויות שנכונות לנו.

תקשור נכון – אז איך יודעים?

יש כלי אחד, שהוא פשוט ומדוייק ממש כמו התקשור, כמו האלוהות, כמו הבריאה. הכלי הזה הוא התחושה הפנימית שלנו.
אם היינו חיים יותר על פי התחושה הפנימית שלנו, היינו כולנו מאושרים, מקיימים את הייעוד שלנו, ולא היו מלחמות.
אני מקשיבה לקול הפנימי שלי ואחרי מעל עשר שנות עבודה קלינית אני ממליצה להגביר את היכולת להקשיב לקולות ההדרכה הפנימית שלנו. הם מדוייקים עבורינו ותמיד נותנים עצות טובות…

בעת תקשור, כאשר אנחנו חשים בנוכחות, חשוב לשים לב לשינויים העדינים שמתרחשים ממש בלב שלנו. האם נעים לנו בנוכחות יישות שאנחנו מתקשרים? האם היישות יוצרת אצלינו חשש? פחד? תחושת אמון? אי אמון?

תקשור עם איכות הבריאה, תמיד יזכיר לכם ברגע עד כמה אתם נהדרים. זה לא תחושה שבוחרים להרגיש, זה פשוט מציף ברגע שהאלוהי נכנס לחלל.

תקשור שגורם לכם להרגיש פחד, חשש, אי אמון, או אי נוחות – אינו תקשור נכון עבורכם. אם אתם במהלך תקשור חשים כל תחושה רעה, מומלץ לכם להפסיק את התהליך או לגרש את התחושה (או יותר מדוייק, את היישות שגורמת לתחושה) מהמקום.

לסיום, אני מאמינה גדולה בלימוד עצמי. אבל תקשור אני דווקא ממליצה מאוד לעבור בליווי מדריך שכבר פילס דרך אל איכות הבריאה, למעלה. אולי לא תלמדו ממש על תקשור (אם כי אפשר ללמוד אתכם טכניקות לתקשור, לעזור לכם להתנקות, וכדומה), אבל גם אז, חשוב שתתקשרו עם מדריך שידע לכוון אתכם לאנרגיות טהורות וגבוהות, שמוסרות מידעים חשובים ומדוייקים ושיגרמו לכם להרגיש אהובים ומוגנים, כמו שצריך להיות בדיוק.

WhatsApp chat