רונים וטיפול אנרגטי בכאבי בטן ועצירות


הילינג, רונים, וכאבי בטן כרוניים

במאמר זה אספר על טיפול שהיה לי השבוע, בנושא בעיות עיכול – או ספציפית, בעצירות.
השתמשתי בסמלי הרונים באופן אנרגטי על מנת "לנקות" ולארגן מחדש את הסביבה האנרגטית של איזור הבטן התחתונה. הטיפול היה מוצלח והמטופלת דיווחה על הקלה משמעותית בכאבי הבטן ובעצירות שלה.
כל הפרטים המזהים, אגב, שונו, כדי לשמור על פרטיותה של המטופלת.

חשוב לי להתחיל ולהגיד. יש שקוראים לסמלי הרונים דווקא רונות. לסט רונים, הם קוראים סט רונות. אני חושבת שהבחירה להתבונן בסמלים כנקביים ("רונות", "סט רונות"), או כזכריים ("רונים", "סט רונים"), נובעת מתפישת התפקיד או התפישה האנרגטית שלנו אותם. אני מאוד מתחברת למקום הזכרי של הרונים, ולכן אני מתעקשת להמשיך ולקרוא להם רונים. מי שרואה בהם רונות, מתחברת כנראה לתפקיד הייני, הנשי, המכיל שלהם, וגם זה הולך 🙂

יעל מגיעה לטיפול ברונים

יעל (השם האמיתי שמור, כמובן, עימי, והפרסום ברשותה) לא ידעה שהיא מגיעה לטיפול ברונים. היא התכוונה להגיע לטיפול הילינג, רק שלא היה לה מושג מדוייק בנוגע להילינג, מהו הילינג, מה מכיל הטיפול, ואיך היא אמורה להרגיש.
היא הגיעה לנסות טיפול אנרגטי.
עם תחילת העבודה, היא קבעה את מטרת הטיפול – היא סובלת מעצירות. הקשיים בעיכול מלווים אותה מאז ילדה את בנה הבכור, לפני שנים. מאז, מערכת העיכול שלה הפכה "רגשנית", וטיבה משתנה ממש מדי יום. לעיתים קרובות היא סובלת מעצירות שגורמת לה ממש ייסורים.

היא הגיעה לבדיקה במערכת הרפואה הקונבנציונאלית, שם הציעו לה ניתוח, תוספי מזון, משחה שלא עוזרת לה כלל. היא בחרה שלא ללכת לניתוח, והגיעה אלי, דרך המלצה של חברה, על מנת לקבל סיוע אנרגטי רוחני בנוסף לתוספי המזון שהיא לוקחת.

הילינג לבעיית עצירות

אני חווה עצירות כתקיעות אנרגטית, ואני שמה לב שעצירות מלווה פעמים רבות שינויים בתחושת השליטה שלנו בחיינו. לכן, מבחינה אנרגטית, אני מנסה לעשות משהו שדומה לחוקן – להזרים אנרגיות נקיות, רכות, במהירות, כמו שטיפה אנרגטית, דרך חלל הבטן והמעיים, על מנת לנקות אותם. בנוסף, אני משתדלת להכניס למודעות של המטופל את עניין השליטה, או לנסות להבין ביחד איתו, מה הקושי לשחרר בא ללמד או להראות.

כך היה גם עם יעל. היא שכבה על מיטת הטיפולים, נכנסה למדיטציה (אני נוהגת להכניס מטופל למדיטציה לפני שאני מתחילה לטפל), והתחלתי לעשות לה הילינג.

לאחר מספר דקות של שטיפה אנרגטית, החלטתי לערב רונים בטיפול. רונים של ריכוך, שטיפה, ושחרור.

אני משתמשת בסט רונים מעץ שאני בעצמי הכנתי (סטים כאלה אפשר לרכוש בחנות שלנו). יש לי גם סט רונים מקריסטל, אוניקס שחור, שאני מאוד אוהבת ולעיתים אני משתמשת בו. אבל בטיפולים, אנרגיית הרונים מגיעה מעולה כשאני משתמשת ברונים מעץ (במיוחד בגלל שהם כל כך לא תעשייתיים, אני מכינה אותם ממש מהרגע שהם עץ ועד שהם סט חרוט של רונים…).
הנחתי על איזורים שונים בבטן שלה סמלי רונים, ביניהם את ברקאנה (נשיות מקבלת, מכילה ומשוחררת), לאגוז (מים, מים, מים), אלגיז (התמסרות).
הנחתי לסמלי הרונים לעשות את העבודה שלהם.
זה לקח אולי חמש דקות.
אחר כך המשכתי בטיפול הילינג כאשר הרונים עדיין מונחים על הבטן שלה.

כשהרגשתי שהמקום "זורם", סיימתי את הטיפול.

מה יעל חשבה על ההילינג?

כשיעל קמה מהטיפול (כמובן לאט מאוד), היא הייתה אפופה, נינוחה אבל מעין כאן ולא כאן כזה. היא סיפרה על דברים שראתה או חוותה במהלך טיפול ההילינג, ואמרה שהחווייה הכי חזקה שהיתה לה היא שהיא הרגישה שהיא בתוך נהר מים שוצף. המים הגיעו לה עד הפופיק בערך, ותנועת המים על גופה הייתה חזקה ומשחררת. היא הרגישה מחוברת לטבע, חסרת מעצורים, טבעית, ובמקום.

נפרדנו בשימחה, ולאחר יומיים קיבלתי ממנה הודעה – העצירות נעלמה.

WhatsApp chat