ראיית הילות וראייה אנרגטית


ראיית הילות וחישה אנרגטית

ראיית הילות או ראייה אנרגטית, היא סוג של חווייה על חושית שיכולה לספק המון מידע על אדם. ראייה על חושית מזכירה קצת ראייה רגילה במובן שאם אני לא מוכן לקלוט את המידע או שם לב באופן אקטיבי למידע שנקלט, הוא לא "יירשם" כעובדה בדרך כלל, לכן זה לא מדוייק, בחווייתי, שמי שיודע לראות הילות הולך ברחוב וכל האנשים פתוחים בפניו כמו ספר. אני נוהגת להקפיד להתבונן באופן הזה במי שמבקש את זה, ובאופן מודע לא בכל אחד. אולי בהתחלה זה נחמד להסתכל על ההילות של אנשים גם אם לא הוזמנת, אבל אחר כך זה הופך לבזבוז מיותר של אנרגיה וגם התחושה של חדירה לפרטיות התחדדה אצלי.

ראיית הילות או ראייה אנרגטית היא שם כללי ונרחב מאוד לראייה על חושית של "הגוף האנרגטי" של מטופל. ראייה כזו מספקת לי מידע בנוגע למצב הרוח בעיקר, כשמצב הרוח הוא האחראי לבריאות הנפשית והפיסית של המטופל.

בראייה אנרגטית אני רואה את הילה של האדם, ואת הגוף האנרגטי שלו, כשאני אישית לא יודעת להבדיל באופן מדוייק בין הדברים. אני רואה את המבנה האנרגטי של האדם כמעביר תחושות או מצבי רוח, ואני מתייחסת למבנה, למרקם, ולצבע.

הילה הינה גוף אנרגטי שמקיף כל אדם. פרט להילה של אדם, שהיא האנרגיה שמקיפה אותו ופועלת בהרמוניה עם הגוף הפיסי שלו, לאדם יש עוד צורות קיום רבות שאפשר לשים לב אליהן ברמה האנרגטית, או עוד מבנים אנרגטיים שהוא מושך אחריו, וקשה להבחין או לעמוד על ההבדל בין אחד לשני. מה שיוצא מאיזון הוא בדרך כלל מה שיותר קל לשים לב אליו, כך האיבחון הופך נוח יותר.

בגופים האנרגטיים שמקיפים את האדם, אני נוטה לשים לב לצבע (השאלה הכי עוזרת שאני יכולה לחשוב עליה בהקשר הזה עבור תלמידים בתחום היא – האם הצבע נעים לעין? האם הוא נראה בר קיימא? או שהוא סוער מדי, מת מדי, אפור מדי, מלוכלך, בוהק – או כל תכונה אחרת שנראית לכם לא הרמונית או לא טבעית? לכל צבע יש משמעויות לרוב ואני ממליצה למי שהופך ראיית הילות לחלק מהמקצוע שלו, שיעמוד על ההבדלים בין צבעים חמים ויאנגים לצבעים קרים וייניים, וידע אילו איכיות מביא איתו כל צבע); למרקם (האם המרקם סמיך, ענני והרמוני? האם הוא עמום / סמיך מדי? האם הוא אחיד בצבעים או שהמעבר בין הצבעים הוא נינוח, או שיש כתמים? כמה עבה השיכבה האנרגטית מסביב לאדם? האם היא דקה? מדולדלת? עבה במיוחד? וכולי), ולגבולות (האם הגבולות חלקים ורכים? או שהם למשל בעלי פינות חדות, כמו סוג של רעם כזה, אצל מי שהיאנג שלו לא מאוזן, או אולי הגבולות לא ברורים ונטמעים בסביבה? וכולי).

ראייה אנרגטית בהתחלה היא מורכבת, בעיקר בהקשר של לסמוך על מה שאתה רואה. לעניין זה אני יכולה להגיד ממרום שנות נסיוני כמטפלת וכמדריכה, שאין פתרון אלא להתאמן, להתאמן ולהתאמן. הדרך היחידה בסופו של בר לרכוש אמון בראייה אנרגטית, היא לראות ולוודא אלף פעמים, עד שאתה לומד לדעת, שמה שאתה רואה הוא נכון.

בהצלחה רבה

WhatsApp chat