קערות טיבטיות – מדריך להפעלה ושימוש


קערות טיבטיות - רפואת תדרים וריפוי

קערות טיבטיות הן כלי קסום שמשחרר צלילים מלאכיים (גם הצלילים הנמוכים הם מלאכיים מאוד בעיני) לריפוי, תחושת שימחה, הקלה, מדיטציה… ומה לא… קערות טיבטיות הן קערות עשויות מתכות (לעיתים הקערה הטיבטית עשויה סוג מסויים של מתכת, ולעיתים, בעיקר בקערות הטיבטיות הישנות, מדובר בתערובת של עד שבע מתכות, כאשר כל מתכת מביאה אל הקערה הטיבטית איכות פלנטארית שונה), ומפיקות צליל מיוחד כאשר מקישים בהן.

דמיינו שאתם עצובים או מדוכדכים. עבר עליכם יום קשה בעבודה, בן הזוג לא הבין, שוב, הילדים תובעניים, אמא לא מבינה… מה שזה לא יהיה שלוחץ לכם על הכפתורים. עכשיו, דמיינו שאתם נחשפים לשיר החביב עליכם, השיר השמח המקפיץ והמרקיד ביותר שאתם מכירים. מה יקרה לעצב שלכם?

לפעמים הוא פשוט ייעלם לגמרי. בכל המקרים הוא יפחת.

החשיפה לצליל של קערה טיבטית תמיד משפיע עלינו, בדיוק כמו ששמיעת שיר ממש עצוב או ממש שמח משפיעה עלינו. רק שהצליל של קערה טיבטית הוא ייחודי ונועד לתהד את הגופים האנרגטיים והצ'קרות שלנו. זאת אומרת – הוא אף יעיל ומדוייק יותר משיר ברדיו.

מה עושות קערות טיבטיות?

קערות טיבטיות משחררות צליל מסויים – כל קערה והצליל שלה.

הצליל מתקדם, כמו גל, לכיוון הגוף.

בגוף שלנו, יש צ'קרות, שהן מסתחררות ולכל צ'קרה התדר שלה.

צליל הקערה הטיבטית פוגש את סחרור הצ'קרה שהכי מתאימה לצליל, ומשפיע עליה בצורת הגל שלו – מאט או מזרז אותה, הופך את הסחרור לעגול ומאוזן יותר, וכדומה.

איך מפעילים קערה טיבטית

יש הרבה דרכים להפעיל קערות טיבטיות, חלקן מסורתיות ועתיקות מאוד.

הדרך הפשוטה ביותר להפעיל קערה טיבטית היא כמובן לנקוש בה. בבקשה, לנקוש בזהירות רבה ועם מקל ניגון ייעודי לעניין. אם תקישו חזק מדי על הקערה הטיבטית שלכם אתם עלולים לפגום בשלמותה ולשנות את הצליל שלה.

דרך נוספת להפעיל קערה טיבטית היא בסיבוב מקל הניגון מסביב לדופן הקערה הטיבטית. יש לסובב – לא מהר, אבל לייצר מגע חזק, ובקצב אחיד. הסיבוב אמור לצאת ממפרק היד כאשר היד נינוחה.

אם תתאמנו מספיק על הפעלה כזו של קערה טיבטית, ואם הקערה הטיבטית שלכם היא באיכות סבירה ומעלה, אתם תצליחו בסוף.

מה חושב לזכור עוד בנוגע לקערות טיבטיות?

קערות טיבטיות, ובכלל רפואת תדרים, הן עסק מקודש. אפשר לעסוק בהן באופן שאינו מכבד את קדושתן, כמו שאפשר לעסוק באלוהות באופן שאינו מכבד את קדושתה. אבל זה לא דבר חכם לעשות, כי יש מה שנמצא מעלינו. חשוב לעבוד עם קערה טיבטית מתוך כבוד לה ולתדר שלה. חשוב לשמור עליה ולהניח אותה במקום מכובד, להפעיל אותה בצורה נעימה ומתחשבת, קערה טיבטית היא לא תוף…

על מנת להפיק את המירב מטיפול באמצעות קערה טיבטית, חשוב לדאוג לסביבה טיפולית או מדיטטיבית, ולהיות ברגיעה עד כמה שניתן. היו נינוחים, נגנו מוזיקה מתאימה, קחו כמה נשימות עמוקות, ודעו שיש לכם לפחות חמש עד עשר דקות להקשיב רב קשב לצליל הקערה הטיבטית שלכם.

ממי אפשר לקבל עזרה או עצה בנוגע לקערות טיבטיות?

בארץ יש מספר מטפלים שמתמחים בטיפול בעזרת קערות טיבטיות. בחנות של אינרסנס ניתן להשיג קערות טיבטיות איכותיות שייבאנו מטיבט, כל קערה מגיעה עם חוברת הסבר. כמובן, שנשמח לעזור לכם לבחור מבין שלל הקערות הטיבטיות בחנות את הקערה הטיבטית שתתאים הכי טוב לכם ולצרכים שתתארו לנו.

WhatsApp chat