על הסודות הנפלאים של הילינג, ריפוי אנרגטי


הסודות של הילינג וריפוי אנרגטי

הילינג הוא שיטת ריפוי שמעבר לזמן – היא קיימת כבר נצח, והנה כבר היא מוכיחה את עצמה בעלת יתרונות גם על פני הרפואה האלופתית, המערבית, ונשארת קיימת גם אחריה. הילינג הינה מילה כללית, שמשמעותה ריפוי. אולם עם המילה הכללית הזו מגיעה משמעות אנרגטית מדוייקת, עליה נדבר במאמר זה.

הילינג – איך זה עובד?

הילינג, ריפוי אנרגטי דרך השדות האנרגטיים המקיפים את האדם ומוכלים בו, מניח שכל בעיה פיסיולוגית, כל מחלה וכל קושי (רגשי, נפשי, או גופני) – המקור שלהם במבנה האנרגטי.
מכאן, שבמהלך הטיפול האנרגטי אנחנו שואלים את עצמינו – מה מקור הקושי?
או במילים אחרות – למה זה קרה? מה "הרוויח" האדם מן המחלה? ואיך אפשר "לשכנע" את ההילה, השדות האנרגטיים של האדם, שהמחלה כבר איננה משרתת מטרה, ושעליה להיעלם?

התהליך האנרגטי פועל דרך השלמה, ריכוך ויצירת הרמוניה בשדות האנרגטיים של האדם. דרך "מילוי חורים" אנרגטיים, השלמה במקומות שחסר והפחתה במקומות שבהם יש עודף, אנו מגיעים לאיזון שיוצר בריאות ונינוחות.

איך לומדים לטפל בהילינג?

לפי דעתי, הילר טוב חשוב שיהיה אדם לדוגמה, אדם שיישם את העקרונות הטיפוליים שלו בחייו ויחיה חיים בריאים ומאושרים (זה , אגב, גם אחד הכלים המדוייקים ביותר לבחון כמה טוב הוא המטפל…). כולנו עוברים ימים קשים יותר ופחות, אבל חשוב לבחון את המטפל, האם הוא עצמו בריא ושמח בדרך כלל? האם הוא שומר על עצמו? האם הוא מסוגל לייצר שינויים בחייו במקומות שהוא לא מרוצה מהם?
ואכן, זו המשמעות של צמיחה רוחנית בקורס הילינג. למידת כללים ויישומם על עצמך כך שתוכל לאחר מכן ללמד את הדרך לשימחה, דרך שהמטפל או ההילר כבר עשה.

לאחר שאמרנו את זה, נאמר עוד את זה – אף על פי שיש מליון חוברות עבודה, מורים, מדריכים, תקשורים, וגם אני מלמדת הילינג באמונה שלמה, עדיין אחד הכלים החשובים ביותר להילר מצויים הוא אינטואיציה. אינטואיציה בריאה תכוון הילר מדוייק לעבוד על המבנה האנרגטי של המטופל באופן שלם.  מה שבהחלט אומר, שכל הילר מטפל אחרת – אפילו באותה הבעייה, וזה בסדר גמור, במיוחד אם אנחנו מקבלים את העובדה שכל מטופל יימשך באופן טבעי למטפל שמתאים לו.

אנשים, הם יצור שלמד עם השנים לפעול בתוך מסגרת של סיבה ותוצאה. שכחנו, את החוק הראשון של האמונה – "נעשה ונשמע".
המסגרת של סיבה ותוצאה היא מסגרת מחקרית, קטנה ודלה. העולם שמחוץ למסגרת זו, עולם שהוא תוצאתי ברמות שהתודעה האנושית אינה מסוגלת להבין (בדיוק כמו שזמן קיים מחוץ למסגרת הקטנה שלנו בצורה שאנחנו לא מסוגלים להבין) היא היא המסגרת שבה מתרחש ריפוי אנרגטי, הוא הילינג.

הילרים מעולים יכולים להעיד בכנות, כי לא תמיד הם מבינים מה הם עושים. אולם כאשר צופים בתהליך הילינג מתרחש, מתחוורת הידיעה כי גם אם המטפל ספקני בעצמו (ורובינו מחזיקים בספק..), וגם אם אין הוא יודע מדוע הידיים מתעקשות לגלוש לכאן ולא לשם, תהליך ההילינג מתרחש בחוקיות שהיא נשגבת מבינתינו, והוא מתרחש כאשר האמונה מלאה והכוונה טהורה, וכאשר הידיעה של המטפל אינה מתנגדת, כלומר, המטפל לא אחוז באמונות שווא.

עם אילו אתגרים אפשר התמודד בעזרת הילינג?

מטרת הטיפול בדרך כלל להביא את כל הגוף למצב של איזון, צמיחה רוחנית מתרחשת בכל רובד, בדיוק כמו שאיזון מתרחש בכל רובד. אנחנו הרי יודעים, שלא יתכן שהאדם מאושר אם לא טוב לו בעבודה, או שלא ייתכן שאדם מאושר אם לא טוב לו בזוגיות – אושר הינו רב רבדי, כמו טיפול הילינג.

בגלל שהטיפול האנרגטי משפיע לאט וברוך על הגוף, קשה להסתמך על הילינג בלבד למקרים פיזיולוגיים באופן מובהק, כמו רגל שבורה. אבל, בהחלט ראינו ואנחנו גאים לספר שהתהליכים האנרגטיים מסייעים במקרים כמו:

כאבים פיזיים (למשל כאבי גב, כאבי בטן, כאבי מפרקים, כאבי ראש, ועוד – לכל אלה ובכלל נמליץ גם על בדיקות רפואיות במקביל, כמובן):
בעיות פריון
בעיות עיכול
בעיות עור

בעיות רגשיות כמו:
חוסר ביטחון
אבדן ייעוד,אבדן כיוון או חוסר יכות לבחור מה נכון לי מבחינת קריירה, זוגיות וכדומה
הפרעות קשב / הפרעות ריכוז (אצל גדולים בעיקר, אבל גם אצל קטנים, בשילוב כלים נוספים כמו למשל פרחי באך)
בלבול
פחדים (מוסברים או לא מוסברים)
ועוד

עצב, דיכאון, מלנכוליה
מחלות נפש (גם מאובחנות)
כעס
כאב (לב)
חוסר יכולת להשלים עם אירועי עבר
ועוד

שיתוף פעולה סינרגטי בין המטפל למטופל

המצב שבו המתרפא מקבל כדור ושוכח מהבעיה אינו מתאר במדוייק תהליכי ריפוי אנרגטיים. בטיפול האנרגטי, אני מאמינה בחוזקה שהמטפל אינו יכול לייצר שינוי, אלא הוא רק יכול להזמין את המטופל לבחור במציאות אחרת ולדבוק בה. מכאן, יהיה על המתרפא לייצר את המציאות החדשה, הבריאה, עבור עצמו.
טיפול הילינג מדוייק יסייע לא רק להיפטר מהבעיה, אלא גם להחליף את השקפת המציאות לכזו המאפשרת חיים שלמים ונינוחים, ללא הבעיה.
לצורך כך נבקש מהמתרפא לשתף פעולה, ולאפשר לעצמו לחוות תהליכי ניקוי רגשיים עמוקים, כדי לא רק להבריא הפעם, אלא ללמוד לחיות חיים בריאים ושמחים, לתמיד…

WhatsApp chat