טיפים לתקשור ואיזון אנרגטי עם מטוטלת


מטוטלת - איזון אנרגטי והילינג

אספתי עבורכם המלצות וטיפים לעבודה עם מטוטלת, מנסיוני, בעת תקשור או בזמן טיפול הילינג. הינה הם:

טהרו היטב כל מטוטלת חדשה שאתם עומדים לעבוד איתה

אם השגתם מטוטלת חדשה – טהרו אותה היטב ובשימת לב. לאחר שאתם עובדים איתה, שיטפו אותה ואפשרו לה לנוח באדמה או בעציץ למשך 24 שעות. אחר כך הכניסו אותה חזרה הביתה או למקומה. אל תעבדו עם מטוטלת שלא טוהרה, גם אם אתם עוד לא מבינים לחלוטין את משמעות הטיהור, תקשור או הילינג עם מטוטלת שלא טוהרה זה חסר אחריות מבחינה אנרגטית.

הכירו קריסטלים שאתם עובדים איתם

מטוטלת אינה חייבת להיות מאבני קריסטלים, יש מטוטלות מדהימות עשויות עץ, נחושת, ועוד. אני אישית ממליצה על קריסטלים, וחשוב להכיר קריסטלים ולבחור מטוטלת מתאימה לפי השימושים שאתם מייעדים לה, ואולי אפילו כמה מטוטלות, למשל מטוטלת אחת לטיפולי הילינג ואחת אחרת לתקשור, או מטוטלת אחת לטיפול בנשים ואחרת לטיפול בילדים.
יש קריסטלים נוחים במיוחד עבור הילינג (למשל אמטיסט, או קוורץ קריסטל). יש קריסטלים מעולים עבור תקשור (למשל קינייט, מלכית, ועוד..), יש קריסטלים שצריך להכיר אותם על מנת לעבוד איתם (דוגמה טובה היא מטוטלת לברדורייט, אבן עם אופי…), ויש מטוטלת מאבני קריסטלים בעלות כל מני אפיונים מיוחדים שעשויים להתאים לכם יותר או פחות (למשל, מטוטלת רוז קוורץ תהיה רכה ותאפשר עבודה עדינה יחסית, מטוטלת מוןסטון תאפשר הילינג או תקשור עם אוריינטציה ברורה לנושאי רגש ולנשים, וכולי).
אין בעיה לעבוד עם יותר מאשר מטוטלת אחת, או עם מטוטלת שונה עבור הילינג ועוד מטוטלת אחרת עבור תקשור. העיקר, שתתחברו היטב אל המטוטלת שאתם עובדים איתה ותרגישו שהיא שלוחה של העצמי הגבוה שלכם.

אלפו את המטוטלת שלכם בסבלנות

ככל שאתם משתמשים ותיקים במטוטלת ובקיאים יותר בתחומי תקשור בעיקר, כך תקופת האילוף של כל מטוטלת חדשה תוכל להתקצר. אבל במיוחד לאחר רכישת מטוטלת ראשונה, הקפידו לעבוד איתה ולהתרגל אליה. במיוחד במטוטלת עשויה קריסטל – כל מטוטלת היא עולם חדש וייחודי. התאמנו, וודאו שהמטוטלת זזה כמו שאתה מתכוונים, שהשפה ברורה לשניכם. וודאו שאתם מכירים כל מטוטלת שאתם עובדים איתה ואת ה"מוזרויות" שלה. תקשור הינו תחום עדין עדין שבו כדאי לתת מקום לאינטואיטיביות והבנות רכות ועדינות, חשוב לעבוד קרוב קרוב עם כל מטוטלת, גם במהלך הילינג אבל אפילו יותר בסשן של תקשור, על מנת לפרש באופן מדוייק את תנועותיה וכולי.

אל תשכחו – אתם ה"מנהלים" של התהליך!

הכי חשוב, שתעבדו עם מטוטלת שאתם אוהבים. אפשרו לעצמכם פשוט להיות נינוחים בזמן טיפול. ארגנו לעצמכם סביבת עבודה נעימה ואם אתם עדיין לא בקיאים בעבודה עם מטוטלת, ערכו סשנים של הילינג או תקשור רק עם מטופלים שמשפיעים עליכם באופן חיובי ונינוח.
אפשרו לעצמכם את ההגינות המקצועית שתגיד לכם מתי אתם חזקים מספיק ומכווננים מספיק להבנת תזוזות כל מטוטלת שלכם, על מנת להפוך מתקשרים, או הילרים, מקצוענים.

WhatsApp chat