הילינג ותקשור בעזרת מטוטלת


הילינג ותקשור עם מטוטלת

לאחרונה אני עוסקת הרבה בעבודה עם מטוטלת. רכישת מטוטלות שונות מאבני קריסטל, ומכירתם בחנות של אינרסנס. אני בוחרת כל מטוטלת בקפידה רבה ומתנסה בעבודה עם מטוטלות העשויות מאבני קריסטלים שונים, ובעוצמות השונות המגיעות עם כל מטוטלת, ונדהמת מהאנרגיה ומהעוצמות שיש בכלי הזה.
מי שרוכש מטוטלת באינרסנס, מקבל אותה עם ספרון הסבר מפורט יותר מזה שמובא בכתבה הזו בנוגע לעבודה עם מטוטלת, ריפוי או תקשור בעזרת מטוטלת. אבל, אני מביאה לכבודכם מדריך קצר עבור תקשור או הילינג בעזרת הכלי העוצמתי הזה, שיהיה לכם "בשליפה", למי מאיתנו אשר אינו בקיא בעבודה עם קריסטלים, או בשיטות עבודה אנרגטית בעזרת מטוטלת.

הילינג ומטוטלת – איך הם משתלבים?

מטוטלת, או קריסטלים בכלל, מסוגלים לספוג וגם לתעל אנרגיות פנימה אליהן או החוצה אל הגוף, על פי הצורך שעולה בתהליך הריפוי. מטוטלת נקייה (ומטוהרת) שעשויה מאבני קריסטל מתאימות למטרת הטיפול, יכולה להעצים משמעותית את האנרגיות שמחליפות מיקום בתהליך הטיפולי, להעצים, להזיז, ולסייע באיבחון בתהליך.
הנה דרך לשימוש במטוטלת בזמן הילינג:

הניחו את המטוטלת שלכם – כמובן רק לאחר שהיא טוהרה, ושהתאמנתם בשימוש בה, מעל צ'קרות המטופל.
הילינג מתרחש בזמן שהמטוטלת, ו/או קריסטלים מתאימים, נמצאים בתחומי השדה האנרגטי (הילה) של המטופל.
אפשרו למטוטלת שלכם לעבוד. הניחו אותה תלוייה מעל הצ'קרות, ואפשרו לה להסתובב חופשי. המתינו שהיא תסיים את עבודתה מעל כל צ'קרה, זאת, כל מטוטלת תסמן לכם כאשר היא מסתובבת סיבובים יפים, עגולים ושלמים עם כיוון השעון (או עושה באופן ברור כל סימן אחר שעליו הסכמתם, מטפל עם מטוטלת, עבור "כן").

תקשור בעזרת מטוטלת – עולם שלם נגלה!

מטוטלת יכולה לעבוד עם המטפל ולחשוף בפניו תקשורים מדהימים, לא רק "כן" ו"לא", מטוטלת ומטפל מסוגלים לפתח שפה שלמה של דימויים וכולי, בתהליך משותף של תקשור.
החוכמה הגדולה היא לא לדעת איך מחזיקים מטוטלת, אלא, היא להפתח לעולם של תקשור. על מנת לתקשר, המוח צריך להיות נקי, ואנחנו צריכים להיות בקיאים ומיודעים ולהיכנס למצב של מדיטציה.

 

הכינו את הסביבה – נתקו טלפונים, שבו נוח, לבשו בגדים נוחים, אם נעים לכם – האפילו את סביבת הישיבה שלכם, אתם מוזמנים לשים לכם מוזיקה רגועה שאתם אוהבים, וכולי…

היכנסו למצב של מדיטציה, אפשרו לשקט פנימי לחלחל וממש למלא את הראש.
שקט.
רק שקט מסביבכם
עבדו עם המטוטלת שלכם באופן חופשי ונינוח.
החזיקו את המטוטלת תמיד באותה יד, ביד שאיתה התרגלתם לעבוד.
המסרים יגיעו על ידי תנועות המטוטלת לפי מה שאתם רגילים לפרש ממנה (למשל, עבורי כאשר המטוטלת מסתובבת נגד כיוון השעון, המשמעות היא "לא", וכאשר מטוטלת מסתובבת עם כיוון השעון, המשמעות היא "כן").

המטוטלת שאני רגילה אליה יכולה להעביר אלי תקשורים לא רק בכיוון הסיבוב אלא גם באיכות הסיבוב. סיבוב מלא, עגול ויפה, סיבוב בצורת אליפסה, סיבוב חלש, עמידה במקום – כל אלה הן צורות שיש בהן מסר – והמסר הוא אישי, ומתפתח ביחד עם העבודה והניסיון.

WhatsApp chat