הילינג ורפואה משלימה לתמיכה בטיפולי פוריות


הילינג ופריון

הילינג יכול לסייע רבות בהתמודדות מלאת האתגרים עם ההמתנה וההתכוננות לקראת התינוק שלכם, שיבוא.
אני מכירה את תקופת ההמתנה הזו, היא מאכלת עצבים. הילינג יכול לסייע.

מהן בעיות פריון?

טיפולי פריון הם מוצדקים, בעיני הרפואה המערבית, לאחר חצי שנה עד שנה של נסיונות סביב מועד הביוץ להיכנס להריון, שלא צלחו.
בעיות פריון מתבטאות בקושי להביא תינוק לעולם. הסיבה לבעיות הפריון עשוייה להיות נעוצה בגבר או באישה, בשניהם, או אפילו באף אחד מהם. אבל כיום, בכל מיקרה – זו תהיה האישה שתקבל תוספי הורמונים, תעבור בדיקות שוב ושוב, תספור ימים ותסבול התערבויות רפואיות ובדיקות גניקולוגיות נישנות.

הבעיה יכולה להיות פיסיולוגית, הורמונאלית, או רגשית – בכל מיקרה, בעיות פריון מייצרות ברוב המקרים תחושת לחץ ותיסכול, שאינו מסייע לתהליך וחשוב מזה – מפריע להינות מהחיים במשך התהליך, חודשים מספר ולעיתים יותר.

טיפול אנרגטי מסייע במהלך טיפולי פריון

ישנן דרכים רבות לסייע בהתמודדות עם בעיות פריון. ראשית, עצם ההימצאות בסביבה לא רפואית, לא מכשירית, ששמה דגש על הבריאות הנפשית, הרגשית והמנטאלית ולא רק על המצב המכאני של איברי הרבייה, שיודעת לקשור בין מצב הרוח למצב הפיזיולוגי, שיודעת לעזור לך (או לכם) לקחת רגע שקט הכרחי ו"להתאפס" על התהליך, על עצמכם, על המצב, לקבל החלטות ממקום נקי ושלם יותר, סביבה ידידותית, אנושית, מלאת אהבה, תומכת ומלטפת מסייעת לחבק את הגוף הסובל ולאפשר לו רגיעה.

בתוך התהליך האנרגטי נלמד התבוננות במערכת הפריון הנשית וצפייה בה. לעיתים, הרחם שלנו משתוקקת לתשומת לב. לעיתים, ישנה עבודה אנרגטית לעשות על הקשר בין אישה לרחם שלה (למשל, על ידי הזרמת אור, מיקוד תשומת הלב באיזור הרחם, ציור הרחם, ועוד).
לעיתים, יש לארגן מחדש את ההילה העוטפת את הרחם, זאת נעשה בצורה אוהבת ונעימה, על ידי שימוש באבנים וקריסטלים, בצלילי הקולנים, ותוך שאנו מאפשרות מנוחה לגוף ולנפש.
לעיתים יש לחבר בין נשמת התינוק הממתינה לאמא, לבין הרחם, הבית החדש שלו, ולאפשר מעבר חלק של הנשמה התינוקית אל תוך הכיס החם שממתין לו בבטנה של אמא.

הרחם הוא בסך הכל שריר

הרבה פעמים אני שמה לב שההמתנה מורטת העצבים הזו מייצרת (ואיך לא?) קפיצות, כיווץ, מתח.
במצב של מתח, השרירים מתכווצים.
וגם הרחם הוא שריר.
אנחנו רוצים להכין לקראת התינוק, שיבוא, סביבה רפויה, נינוחה ועוטפת, ואנחנו צריכים להיות הסביבה הזו עבורו.
ולכן, חלק גדול מן העבודה האנרגטית ישים דגש על הרפיה, נינוחות, והכנה לקראת תהליך חיינו – היצירה של בנאדם חדש…

הילינג ובעיות פריון – גם אצל גברים

גם אצל גברים ניתן לחקור את הסיבה להיווצרות בעיות פריון, ולהתבונן בה. גם כאן מדובר בעבודה משולבת של אנרגיה ונפש, כשאנחנו שואלים את עצמינו – אילו מערכות של הגוף נחלשו או הפכו לא בריאות, וכיצד ניתן לחזק אותן? באמצעות הילינג, עבודה אנרגטית מסביב לגוף, דמיון מודרך, וכלי הגברת המודעות, ומוטיבציה להבריא של הגבר, נשיב מערכות אלו לתיפקוד תקין.

הילינג בפיג'מה לתמיכה בטיפולי פריון

יש הרבה דברים שהם בבחינת הילינג וניתן לעשות אותם בבית על מנת לשפר את ההרגשה. ראשית, חשוב לזכור שבעיות פריון על פי רוב מלוות אותנו מספר חודשים (לא תמיד… ) מפני שהסיכוי הסטטיסטי הקיים בכל חודש להתעברות עומד על כ – 20% (למי שמתחת לגיל 35).
אני מציעה להתחיל את תהליך הריפוי, על ידי שינון הרעיון, שמרגע שאני מוכנה להיות אמא, אני בתהליך ההריון. אם ייקח עוד חודש, עוד חודשיים, עוד חצי שנה – זה רק ההריון שמתארך [ותודה לדנה ההילרית המדהימה, שהגתה את המחשבה הזו].

נשים רבות פונות לדיקור סיני עבור בעיות פריון. התזה שכתבתי בנושא הראתה כי אין עדיפות מובהקת לטיפולי דיקור בתוך משפחת הרפואה המשלימה לסיוע בכניסה להריון. אם זה לא נעים לך – את (או אתה, או אתם) יכולים לבחור כל טיפול אחר, כמו למשל רפואת צמחים או נטורופתיה, טיפולים אנרגטיים, טיפולים מבוססים על יצירה, ועוד.

אני מציעה להיות מודעים למחיר שהתהליך גובה מבני הזוג, מהאישה ומהגבר, ולאפשר כמה שיותר רגעים של אושר, של חסד. לא לעשות חשבון… לאכול טוב, להתפנק על מה שרק אפשר, כדי לצבור כוחות ולאפשר צמיחה.

ואני מציעה בחום, למצוא מדריך נעים ואוהב, אולי אפילו הילר, או הילרית, שיוכלו ללוות בתהליך, שיהווו מקום חם ובטוח להתאוורר, להתפנק ולקבל חיזוק נפשי ואנרגטי.

WhatsApp chat