את מי אני מתקשר? על הצורך בשמות וזהויות


את מי אני מתקשר?

תקשור הוא שיח בין מי שנמצא בגוף, לבין מי שאינו נמצא בתוך גוף ואינו מעוגן לעולם הפיסי (לפחות לא באופן
"רשמי").

תקשור נעשה ללא מילים (ומי מבינינו שמנסה להכניס מילים לתקשור שלו, יגלה עם ההתפתחות כי כל מילה מחזיקה זמן של אלף דברים אחרים, שהיינו יכולים לגלות בזמן זה. בעבודת תקשור רוחני, המילים מעכבות את השיח), לכן שפת התקשור היא שונה משפת התקשורת היומיומית שלנו.

פעמים רבות אני שומעת אנשים, מספרים שהם מתקשרים את זה ואת ההוא, את המלאך עם השם הזה, או אפילו את אלוהים בעצמו (האמת היא שלדעתי לא משנה עם מי אני מדברת, אני מתקשרת את אלוהים).

בפעם הראשונה שחוויתי תקשור, ראיתי מלך גדול על כיסא מפואר. המלך היה מרשים ואני הייתי קטנה. המלך היה אוהב וסבלן, והוא דיבר איתי לאט ובקול עמוק ומלטף.

ואני רק שאלתי אותו – מי אתה? מי אתה? מי אתה?

בסוף ידעתי. אני עומדת מול הצלם של שלמה המלך, החכם מכל אדם.

אבל את כל שאר הדברים שהוא אמר, ואולי הוא אמר הרבה, לא שמעתי.

שלמה המלך בכבודו ובעצמו, לימד אותי, שאין סיבה להיצמד למילים, כמו שאין סיבה להיצמד לשמות

חותמות אנרגטיות, צלמים, ותדרים

היישויות האנרגטיות שאותן אני מתקשרת, יכולות ללבוש צורה או שם, אם זה יהפוך את התקשור לנוח יותר בעבורי. אבל הן ממש לא חייבות לעשות את זה. כל דבר שמקרב את היישות האנרגטית ללבוש צורה חומרית, הופך את תהליך התקשור לאיטי ומסורבל יותר.

כל יישות אנרגטית יכולה ללבוש אלף צורות ולהשתמש באלף שמות. בכל מיקרה, השימוש בשם או בכינוי משמש בעיקר את המתקשר, ולא את היישות. יישות אנרגטית שאינה בגוף אינה זקוקה לשם.

שפת התקשור

תקשור מתקבל בעיקר בעזרת מערכת מורכבת של סמלים, תדרים, ואיכויות עדינות עדינות. את האיכויות האלה קשה מאוד לתמלל, כי הן כל כך הרבה יותר יעילות ממילים – הן מרובות, עדינות בהבדלים ביניהן, והופכות את התקשורת המילולית לבדיחה מסורבלת, מוגבלת, ואיטית.

תקשור מתקבל באופן המדוייק ביותר כאשר אתם יודעים לפרש תחושות, צבעים, תדרים עדינים, ואיכויות שמגיעות אליכם בגוף ובתודעה. שפת תקשור זו מתפתחת ללא מאמץ, עם השנים.

אז עם מי אני מתקשר?

אני רוצה לענות לשאלה זו בשאלה – מה זה חשוב?

השאלה העקרונית היא האם הצלם שעומד מולך מעורר בך אהבה וביטחון?

אם לא – אל תתקשר אותו. השתמש בתחושה הפנימית שלך כאל המבחן האולטימטיבי לאיכות היישות שמולך.

אם היישות שמולך גורמת לך לחוש אלוהי, מוגן, אהוב, שמח, ושליו – תקשר אותה. היא הנכונה.

אם תהיה קשוב ותדע איזו תחושה נוכחות היישות הזו מותירה בך, תוכל לקרוא דווקא לה כשתזדקק לה, על ידי שחזור התחושה הזו בתוכך והבעת כוונה.

WhatsApp chat