פסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס


"בין אם אתם מרגישים שאתם מסוגלים או לא מסוגלים לעשות דבר, אתם צודקים" (אנה פרויד)

פירוש המילה הארוכה, היא פשוט טיפול שיחתי, תרפיה שמתמקדת בתהליכים מחשבתיים, נפשיים ואו מנטאליים. הלכה למעשה, זה אומר שאנחנו יושבים, על כוס מים צוננים או על כוס תה חם, וחושבים ביחד, דרך נקודות השקפה חדשות, על התהליכים בחייך.

ל כך הרבה מאיכות החיים שלנו נקבעת על ידי האמונות, התפישות והתובנות שלנו – ולפעמים אנחנו מרגישים שאנחנו פשוט כל הזמן "ליד", ולא ממש שם.

לפעמים הסתכלות חדשה על הרפתקת החיים שלכם, על האתגר העומד לפניכם או על המקום שאתם נמצאים בו, יכולה לספק לכם איזה שינוי מרענן, אמונה חדשה, משהו חדש לנסות. ויותר חשוב מזה – השיחה מסירה חסמים שלא שמתם לב אליהם, ממלאה אתכם בביטחון ואמונה שאפשר, שחשוב וכדאי לעשות שינוי, ומאפשרת לדמיין איך "זה" יכול היה להיות…

חשוב לדעת, כי בעוד הסטטיסטיקה ליעילות טיפולים פסיכותרפיים לטווח ארוך היא פחות מחמיאה – היעילות שנמצאה מחקרית לטיפולים מבוססי מיינדפולנס היא יותר מכפולה. זאת, בעיקר מפני שהטיפול הפסיכותרפי עוסק בכלים שאפשר ליישם גם בהמשך הדרך.

כמה טיפולים נדרשים בדרך כלל בתהליך הפסיכותרפי?

כמו המהות של כל מפגש, כך גם מספר המפגשים בכל תהליך הוא מאוד אינדיווידואלי. יש מי שמגיעים לשניים שלושה מפגשים בעת הצורך, ולעומתם יש מי שתמיד מוצאים על מה לעבוד וממשיכים לבקר לאורך תקופות ארוכות. הבחירה מושפעת מהמון גורמים, כמו יעילות המפגשים שלנו והשינוי שהם מביאים בכיוון שביקשת – אבל לא רק. עוד גורמים שישפיעו על ההחלטה שלך עשויים להיות הזמן הנדרש ממך כדי להגיע לקליניקה, עלות המפגשים, ועוד.

המפגשים שלנו יהיו בדרך כלל שבועיים, מפגש של שעה, רצוי ביום קבוע בשבוע שיהיה הזמן שלך לעבוד על עצמך. יש מי שמעדיפים להגיע אחת לשבועיים.

הניסיון הקליני וההצלחה שלך

מעל עשרים שנים של ניסיון קליני, בטיפולים שיחתיים ובטיפולי גוף נפש, יעמדו לרשותנו על הגמישות שהם מקנים ומגוון הכלים הנרחב שאספתי לאורך השנים, על מנת לדייק את התהליך שלך לקראת מה שנגדיר מראש כהצלחה. נקפיד ביחד לאורך הדרך לשלב כלים מבוססי מיינדפולנס שישרתו אותך גם לאורך החיים באתגרים בעתיד, על מנת לסיים את התהליך עם התחושה שלא רק שפתרת את האתגר שהביא אותך לקליניקה, אלא שבפעמים הבאות, הגישה לכל אתגר כזה תהיה ממקום שונה שיביא אותך ליותר מימוש, בריאות ושמחה.

מעוניינים לקבוע פגישה ולהתחיל טיפול?

מוזמנים להתקשר לקליניקה, בטלפון 077-9118844, או למלא את הטופס הזה ואחזור אליכם.

השדות בטופס אינם שדות חובה. מלאו מה שנוח לכם ואחזור אליכם על פי הפרטים שהשארתם.

נשתמע בקרוב!


    מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של אינרסנס (בערך מייל אחד בחודש, ובו תאריכי סדנאות, מבצעים בחנות ומידע)

    WhatsApp chat