קורסים מקוונים


בתור כאלה שלא משתגעים על לצאת מהבית כשלא צריך, שמבינים את הערך של לשבת ללמוד בקצב שלי עם כוס התה שלי ונעלי הבית שלי – זה היה רק עניין של זמן, עד שגם אנחנו נספק קורסים מקוונים שיאפשרו לקבל תכנים ואפילו לעשות סטאז' טיפולי – בלי שתצטרכו בכלל לצאת מהבית.

זה מתאים למי שגר רחוק, למי שהתהליך הקבוצתי לא משמעותי עבורו, ולמי שהוא פחות נייד. כל הקורסים המקוונים שלנו מספקים סביבה נוחה וידידותית, מלאה בתכנים לקריאה, לצפייה, לשמיעה, חוברות עבודה ועוד – וכולם מכוונים לקחת אתכם, בקצב שלכם, אל מקום של הבנה מעמיקה בחומרים הנלמדים.

איך זה עובד, בעצם?

כל הקורסים המקוונים שלנו הם בעצם מעין אתר אינטרנט ייחודי, שכל מה שיש בו הוא חוצצים המחלקים את הלימודים ל"נתחים" – בכל יום נפתח חוצץ.

בחוצצים תמצאו טקסטים כתובים, קישורים למדיטציות, חוברות עבודה ומידע, הרצאות מוקלטות – ועוד, הכל לפי הנושאים.

כל החומרים מחולקים על מנת לאפשר למידה רציפה, מובנית, ברורה וחווייתית. הקשר במיילים – משמעותי ל"הפיכת הנושא לשלכם".

הקשר האישי הוא מתנה גדולה בקורסים המקוונים

התהליך הלימוד הקורסים המקוונים כולל מערכת יחסים אישית מול המדריכה. כל קורס מחולק לצעדי לימוד כשבסופו הזדמנות לחשיבה וניסוח תשובות שנשלח באופן אוטומטי. אבל אתם כמובן לא חייבים לשלוח את התשובות, והקשר בינינו לא חייב להסתיים שם. כל הלומדים של הקורסים המקוונים מוזמנים לשאול, להתייעץ, לספר על חוויות – אני שם לשמוע, לחלוק את המחשבות שלי בעת הקריאה, לחזק ולחדד.

בנוסף, בקורסים שבהם מתאפשרת קבלת תעודת מטפל מטעם אינרסנס, יש אפשרות לסטאז' טיפולי בהנחייה, וקבלת תעודת מטפל בסופה.

התעודה שמחכה לכם בסוף הקורסים

לא כל תחומי הלימוד מתאימים ללימוד מקוון. אבל באלה שכן – אני מגלה שתהליך ההכשרה של מטפלים, גם מרחוק, הוא נהדר, הקשר הוא אישי וחזק, והלימוד משמעותי. בחלק מהקורסים מוצעת תעודת מטפל עם סיום הסטאז' ואחרי ששנינו הרגשנו שהגיע הזמן. דברו איתי מראש על רצונכם לקבל תעודה בסיום הקורס – ואנחה אתכם ללימודים מעמיקים ולמחשבה מקדימה על הדרישות לקראת קבלתה.

אפשר גם ללמוד את הקורסים בשביל הרחבת הידע או בשביל הכיף.

ואם אני רוצה ללמוד בקצב אחר?

המערכת פותחת באופן אוטומטי בכל יום חוצץ, שיש בו כמות של תכנים שמתאימה ללימוד יומי (להבנתי :-)). אתם מוזמנים להיכנס למערכת בכל שלושה ימים ולקרוא את כל התכנים החדשים שהופיעו לכם בקורס. אבל, אני חייבת להגיד, שאני אישית מאמינה גדולה בתהליכיות, ושיכולת השכל שלנו לקלוט חומרים חדשים היא קבועה – זה יכול להיות 70% מהחומר היומי, או רק 20% מהחומר של כל שלושת הימים. אם תאפשרו תהליך סבלני, תשחקו בראש עם מה שלמדתם באותו היום – יכול להיות שהחוויה הכללית תהיה חזקה יותר.

בסוף בסוף – זו בחירה שלכם. תלמידים רבים בוחרים לקצר את הדרך או לחבר חוצצים ללימוד כמות גדולה יותר של חומרים בכל יום.

קחו ת'זמן 🙂

בכל קורס מקוון יש יחידת התנסות שמוצעת ללא תשלום או התחייבות לשוקלים להתחיל ללמוד. פנו אלי – דרך הטופס הקצר בכל עמוד של קורס מקוון שמעניין אתכם, או במייל – ואשמח לשלוח אליכם קישור לתכני היחידה הראשונה ללא התחייבות.

רפואת תדרים – ריפוי בצבע

רפואת תדרים – ריפוי בצבע
שבעה צעדי לימוד בהם נלמד את מרכזי האנרגיה בגוף, צבעיהם ואיך מאזנים את האנרגיה באמצעות תדרים, בעיקר בצבע אבל לא רק. פרוטוקולי טיפול ושפע של טכניקות, בקורס עוצמתי במיוחד...

Read more ...

פרחי באך – הקורס המלא

פרחי באך – הקורס המלא
עשר יחידות לימוד, שבע משפחות טיפוליות ו - 38 תמציות של קסם שעובדות על מבוגרים, ילדים, בעלי חיים וצמחים. בואו ללמוד - מהבית - איך מכינים פורמולות של פרחי באך!

Read more ...

קורס מקוון בוידאו – ניהול קונפליקטים בזוגיות

קורס מקוון בוידאו – ניהול קונפליקטים בזוגיות
קוס מצולם של הרצאת מבוא ועוד ארבע הרצאות באורך כ -25 דקות, העוסק בשילוב מיינדפולנס וניהול יעיל יותר של קונפליקטים בזוגיות, כולל שפע של תרגילים ותהליך אישי. מתאים למשתתפים בודדים ולזוגות.

Read more ...

קורס רונים תקשור

קורס רונים תקשור
רונים הם מערכת סמלים שמאנית עתיקה, בהם אפשר לפרוס (כמו טארוט) ולהעביר אנרגיה (כמו סמלי הרייקי). בשמונה יחידות הקורס נלמד לעומק על כל סמל, ניצור פריסות ייחודיות, ועוד...

Read more ...

קסם הקריסטלים

קסם הקריסטלים
הקריסטלים הם "חברים לדרך", המשנים את התדר וחושפים לאנרגיות מבוקרות. בקורס: שימוש בקריסטלים בודדים, מערכי קריסטלים, תמציות קריסטלים - ועוד המון...

Read more ...

פסיכותרפיה הוליסטית יונגיאנית

פסיכותרפיה הוליסטית יונגיאנית
יונג, מראשוני הפסיכואנליטיקאים, מציע גישה טיפולית יצירתית, חושפנית, שבה המטפל והמטופל הולכים יחד בדרך. קורס בן תשעה צעדים שעוסק בתהליך שבין המטפל למטופל, לפי יונג.

Read more ...

איך לדאוג אחרת

איך לדאוג אחרת
לא פעם, אנחנו מוצאים את עצמנו "נכנעים" לחיים לחוצים או דאוגים, עוברים למצב טייס אוטומטי ומנסים להשאיר את הראש מעל המיים... בתהליך המקוון של הקורס נלמד טכניקות לחיים שלווים יותר.

Read more ...

WhatsApp chat