במרכז הלימודי


הקמנו את אינרסנס, כי הבנו שהמסגרת הלימודית שמנסה להושיב את כולם ביחד וללמד את הקבוצה אותם חומרים, באותו הקצב, ועם אותן המטרות – זה פשוט לא נכון. זה לא נכון בכלל, ובטח לא ללימודי רפואה משלימה, צמיחה אישית, ללימודים שבתוך ההגדרה שלהם – הם מזמינים לא רק לצבור ידע, אלא ממש להשתנות שינוי מהותי.

הקמנו את אינרסנס כמרכז קטן, שמטפח סביבה בה הלימודים הם המסגרת, התשתית, אבל לא בהכרח העיקר – לתהליך אישי של צמיחה.

למה?

כי אנחנו מאמינים שמטפלים אישיים צריכים לחיות חיים שהם דוגמה למטופלים שלהם
כי אנחנו מאמינים שכל אחד נולד להיות הילר – בדרך שלו (ולא בדרך של הסילבוס)
ובעיקר, כי אנחנו מאמינים שהדרך של הרוחניות, היא דרך של ניקיון פנימי, של תובנות – ופחות (גם, אבל לא רק), של לימוד תיאוריות.

לכן, הלימודים תמיד בקבוצה קטנה, תומכת ומכילה, ויש דגש על השינויים האישיים המתרחשים כל הזמן, שינויים אישיים הם בהחלט חלק מהלימוד. גם על מנת לחיות חיים משמעותיים, שלווים שמחים יותר – וגם על מנת להכיר את תהליך ההשתנות, כדי ללוות אותו טוב יותר אצל מטופלים.

אנחנו מלמדים רק מה שאנחנו עושים

תמצאו באינרסנס בכל חודש מגוון סדנאות – של מפגשים חד פעמיים, סדנאות קצרות או קורסים במסגרת לימודית שנתית – כל החומרים לקוחים מתוך ההתנסות הטיפולית שלנו. בכל הסדנאות החמרים הם "תכלס" והרבה ניסיון קליני מעורב בתהליך הלימודים.

מתאים לכם יותר אחד על אחד?

יש אנשים שבנויים ללמוד במסגרת פרטית, כי התמיכה הקבוצתית היא פחות משמעותית להם. אנחנו אוהבים גם מסגרות לימודיות של אחד על אחד, בעיקר בלימודי הילינג לתעודה (אבל גם בקורסים אחרים – לא בכולם), וערוכים לאפשר גם לימודים כאלה, במסגרת של פחות שעות ובמחיר דומה לזה הקבוצתי.

במסגרת לימודים של אחד על אחד – נשב רק שנינו ביחד, ומרבית התרגול ייעשה בבית. זוהי מעין מסגרת של לימודים וצמיחה אישית, המשולבים זה בזה.

הנה לפניכם, מגוון הסדנאות, הקורסים, והמפגשים הלימודיים והחווייתיים המועברים כאן. את הסדנאות המתוכננות בקרוב תראו בלוח האירועים שלנו. אם אתם מתעניינים בסדנה – צרו איתנו קשר, ונגבש קבוצה בתאריך שנקבע ביחד.

קורסים מקוונים

קורסים מקוונים
לימודי עומק בנושאים שונים - בנוחות המחשב הפרטי מהבית, ועם קשר רצוף ואישי במייל ואפילו סטאז' בפיקוח...

Read more ...

קורסים מקוונים במתנה

קורסים מקוונים במתנה
ארבעה קורסים בנושאים שונים ללא עלות, שנרשמים אליהם בקליק. הקורסים נשלחים אליכם למייל בכל יום ראשון.

Read more ...

מפגשים חד פעמיים

מפגשים חד פעמיים
סדנאות אינטנסיביות של כיף בערב אחד - במהלכו נלמד, נדבר, נתנסה ונחווה, שימוש בכלי מסויים או עבודה על נושא מסויים...

Read more ...

WhatsApp chat