תהליכים אפקטיביים


לפי מחקרים שפורסמו בחמש השנים האחרונות, רק כ – 40% ממי שניגשו לטיפול שיחתי, דיווחו על שיפור לאורך זמן במצב שלהם. זוהי סטטיסטיקה עגומה, וזה אומר ששישה מכל עשרה מטופלים, פועלים על מנת לשפר את מצבם אבל נשארים באותו המקום.

בטיפולים מבוססי מיינדפולנס, שמונה מכל 10 מטופלים מדווחים על שינוי אמיתי ובר קיימא בחיים, וזה אומר שהטיפול הוא אפקטיבי.

מחקרים נוספים מדברים על שינויים באופן שבו המוח שלנו פועל כשאנחנו מתרגלים את המשקפיים של מיינדפולנס בסגנון החיים שלנו ובתהליכי קבלת ההחלטות. מי שמכניסים מיינדפולנס לחיים מדווחים ממש באופן שיטתי, במחקרים שבוצעות מאז תחילת המילניום (מדובר בגוף נרחב של מחקרים מכל העולם) על איכות חיים טובה יותר, בריאות טובה יותר, איכות שינה טובה יותר, יותר שמחה ומערכות יחסים מספקות יותר.

מיינדפולנס היא מתנה לחיים

מי שמגיע לטיפול בקליניקה, בדרך כלל מגיע עם מוטיבציה לראות שינוי בהיבט כלשהוא בחיים. זה יכול להיות בהיבטים של זוגיות, משפחה ומערכות יחסים, בהיבטים של ניהול קריירה, בהיבטים של מימוש עצמי ואפילו בהיבטים של בריאות פיזית (בעיקר סביב מחלות שמושפעות מסטרס, שזה היום, על פי הערכות מחקריות, מעל 80% מכלל הפתולוגיות שאנחנו מכירים). אימוץ כלים מבוססי מיינדפולנס בטיפול הוא אפקטיבי בהווה – וגם בעתיד, כשנקודה מבט חדשה, רעננה והרבה יותר נעימה ובריאה, תעזור לכם להקשיב לקול הפנימי ולדייק את הדרך שלכם.

הניסיון שעושה את ההבדל

מעל 20 שנים של ניסיון קליני ואלפי מטופלים שכבר עשו תהליכים בקליניקה, באים לידי ביטוי בכל רגע בתהליך המשותף שיקרה לנו כשנשב ביחד. כל מפגש, כל תהליך וכל בחירה, כל התייחסות וכל השקפה, היא נכונה במיוחד לכם, במיוחד לתהליך שאתם נמצאים בו ובמיוחד לשלב שבו אתם נמצאים בחיים. לא מדובר בפרוטוקול קבוע שהמטופלים מתאימים אליו ולא להיפך – בכל רגע, התהליך נבנה מחדש עבורכם, כדי לתת לכם את הכלים, העוצמות, ההארות והדגשים שאתם צריכים לשמוע, על מנת לקבל את ההחלטות הנכונות לכם ולסמן לעצמכם דרך.

בסופו של יום, הטיפול מצליח אם אתם מוצאים אושר וסיפוק, מצליחים להשיג את מה שבאתם להשיג ולומדים איך לאמץ את ההשקפה ה"מיינדפולנסית" גם על נקודות החלטה בעתיד.

WhatsApp chat