טיפולים אנרגטיים


דמיינו את זה – אתם שכובים בנוחות, על מזרון או על מיטת טיפולים רחבה. חוויתם תהליך של דמיון מודרך שהכניס אתכם לטראנס עמוק, וכעת, אתם מקבלים טיפול אנרגטי והאנרגיות מסתחררות סביבכם… מקומות ריקים מתמלאים, מקומות גדושים מתנקזים, והרמוניה משתלטת על כל תדרי האנרגיה המקיפים אתכם כל העת.

לאחר זמן מה, אתם מתעוררים מהטראנס בו הייתם שרויים, עוד קצת סחרחרים אבל מרגישים נהדר. את יודעים שמשהו השתנה (גם אם לא תמיד יודעים בדיוק מה). אתם יוצאים מהקליניקה, ברך הביתה, בתחושת ריחוף קלה, שתלווה אתכם בימים הקרובים. אתם בדרך לשינוי הנכסף… אל מקום בריא, שליו ומאוזן יותר בחיים שלכם…

מה הוא הילינג, או טיפול אנרגטי?

באמת שקשה להסביר במילים (אם כי לרוב אפשר להבין, בלי מילים) מהו בדיוק טיפול אנרגטי.
הטיפול האנרגטי משלים את המבנים האנרגטיים שמסביב למטופל ו"מטעין את הסוללה" – ההילה שלו. בטיפול אנרגטי אפשר להשפיע על תחושות, לעזור כשמרגישים עייפות או תשישות, ולהקל בכאבים גופניים שמושפעים ממצב נפשי. במהלך הטיפול אנחנו עוברים על אזורים בגוף, מזהים בעיקר עודפים וחוסרים, ומאזנים אותם בעדינות.

הטיפול האנרגטי הוא בדרך כלל תהליכי, וכדאי לדעת מראש שייקחו יותר מטיפול אחד לחוויית שינוי בר קיימא, כזה שיישאר.

מעוניינים לקבוע פגישה ולהתחיל טיפול?

מוזמנים להתקשר לקליניקה, בטלפון 077-9118844, או למלא את הטופס הזה ואחזור אליכם.

השדות בטופס אינם שדות חובה. מלאו מה שנוח לכם ואחזור אליכם על פי הפרטים שהשארתם.

נשתמע בקרוב!


  מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של אינרסנס (בערך מייל אחד בחודש, ובו תאריכי סדנאות, מבצעים בחנות ומידע)

  הטיפול האנרגטי יכול לעזור ב:

  • כאבים גופניים (כאבי גב, בטן, ראש, מפרקים…)
  • כאבי לב
  • חוסר איזון רגשי (כעסים, עצב, ייאוש…)
  • בלבול
  • פעילות לא מאוזנת של מערכות הגוף (עיכול, זרימת דם, תת פעילות או יתר פעילות, וכולי)
  • תפקוד לקוי של מערכת החיסון
  • תפקוד יתר או תפקוד חסר הורמונאלי
  • רצון לעשות שינוי בחיים, רצון לשנות, להחליף נקודת מבט
  • רצון להתוודע למערכת הבריאה, לצמוח רוחנית
  • ועוד…

  מה קורה בתוך התהליך הטיפולי?

  באינרסנס, נדיר שמשתמשים במיטת טיפולים. בדרך כלל, טיפולים אנרגטיים מתרחשים על המזרן (אם כי יש מיטת טיפול, למי שמתקשה להתיישב או לשכב על מזרנים).

  אנחנו בדרך כלל מתחילים בדמיון מודרך, על מנת לעורר את המצב המנטאלי שיביא למקסימום תוצאה מהתהליך, ואז בעצם יוצא ששנינו עושים עבודה אנרגטית בו זמנית – המטופל בתוך התהליך של הדמיון המודרך, נמצא במקום של ריפוי ושלווה, ובמקביל אני עובדת אנרגטית לידו.

  התהליך לוקח כמה זמן שהוא לוקח – אולי עשר דקות, אולי חצי שעה, בדרך כלל לא יותר (לפעמים הזמן בורח ויוצא טיפול ארוך יותר, אבל זה באמת רק לעיתים רחוקות), והוא יעיל אבל הולך ונהיה יותר יעיל מפעם לפעם (הרבה כוח יש בדברים מוכרים…)

  לבריאות!

  הטיפול האנרגטי תומך באיזון של האנרגיות המקיפות אתכם – אבל הוא ידרוש מכם אחריות על התהליך, אם אתם מקווים שהאיזון יישמר. חשוב לגלות פתיחות וכוונה לשינויים בחיים, על מנת לשמור על איזון אנרגטי חדש. אשמח לעזור, שיחתית ובאמצעות פורמולות טיפוליות, לשינוי של מודעות שיזרז את הטמעת האנרגיות החדשות בחיים שלכם – לתמיד.

   

  WhatsApp chat