פסיכותרפיה


"בין אם אתם מרגישים שאתם מסוגלים או לא מסוגלים לעשות דבר, אתם צודקים" (אנה פרויד)

כל כך הרבה מאיכות החיים שלנו נקבעת על ידי האמונות, התפישות והתובנות שלנו – ולפעמים אנחנו מרגישים שאנחנו פשוט כל הזמן "ליד", ולא ממש שם.

לפעמים הסתכלות חדשה על הרפתקת החיים שלכם, על האתגר העומד לפניכם או על המקום שאתם נמצאים בו, יכולה לספק לכם איזה שינוי מרענן, אמונה חדשה, משהו חדש לנסות. ויותר חשוב מזה – השיחה מסירה חסמים שלא שמתם לב אליהם, ממלאה אתכם בביטחון ואמונה שאפשר, שחשוב וכדאי לעשות שינוי, ומאפשרת לדמיין איך "זה" יכול היה להיות…

מפגש שיחתי בין מטופל (שהוא מומחה במצב הנוכחי שלו) למטפל (שהוא מומחה בלהציע למטופל עוד פריזמות, עוד פרספקטיבות מעבר לזו הטבעית לו, ולשקף לו את מקומו, לשם שינוי, ללא שיפוט), הוא בעל ערך טיפולי עצום.

מתי מתאים להיעזר בטיפול פסיכותרפי?

טיפול שיחתי מתאים בעיקר למי שמחפש מה צריך לקרות אחרת בחיים של עצמו – בהקשר ספציפי או כללי.
הוא מתאים כשאני מחפש את האומץ לייצר שינוי – מבחינת קריירה, זוגיות, משפחה, או בכל הקשר
כשאני מרגיש שאני צריך "תגבור" לביטחון העצמי שלי, על מנת לבחור בדרך שאני יודע שהיא שלי, ומצריכה ממני אומץ או הבנות שעוד לא השגתי

כשאני מנסה לעבוד בשיתוף עם מישהו אחר ונתקל בלי הפסקה בקירות (בן זוג, בוס, אמא…)

כשאני מנסה לעמוד באתגר שניראה לי שהוא גדול עלי (הרגלים ישנים, דיאטה, וכולי)

כשאני מרגיש שאני לא נשמע מספיק בחיים שלי, שאף אחד לא מקשיב לי כמו שאני צריך, על מנת לבחון את החיים שלי ולהגיע למסקנות שיקדמו אותי

וכשאני בתהליך של החלמה או צמיחה, שדורש ממני להיות לחלוטין פתוח וגלוי עם עצמי ולמצוא את הדרך המדוייקת להגיע ולהגשים את האתגר המיוחל (למשל, בטיפולי פריון, בהחלמה ממחלות נפש, ועוד).

מעוניינים לקבוע פגישה ולהתחיל טיפול?

מוזמנים להתקשר לקליניקה, בטלפון 077-9118844, או למלא את הטופס הזה ואחזור אליכם.

השדות בטופס אינם שדות חובה. מלאו מה שנוח לכם ואחזור אליכם על פי הפרטים שהשארתם.

נשתמע בקרוב!


מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של אינרסנס (בערך מייל אחד בחודש, ובו תאריכי סדנאות, מבצעים בחנות ומידע)

לא פעם קורה, שעצם האמירה של הדברים כמו שהם, ו"ההקשבה לעצמינו" פותחות פתח לשינוי בתפישה.
בנוסף לתועלת הנפלאה והעצומה שבלשמוע את עצמך אומר את הדברים בנוכחות ידיד, המטפל שנמצא ליד שואל שאלות הכוונה, מספר לך איך נשמעים הדברים הנאמרים, איפה נראים הדגשים ומה עוד הוא שומע, מתחת למילים.

השאלות המנחות, הרעיונות, העצות וההכוונות, עוזרים תמיד לראות את הדברים בדרך חדשה, להשיג אומץ, להבין באופן ברור יותר מי אני, מה אני רוצה ומהי הדרך להשיג את רצוני.

תהליך שיחתי בקליניקה מטרתו להאיר לך את המציאות באור חדש, ולהעניק ביטחון, הבנה ואהבה לדרך שתוביל אותך למקום המושלם אליו שאנחנו מכוונים.

במהלך השיחה אולי יעזור לנו להשתמש בדמיון מודרך, לעשות מדיטציה ביחד, אולי נדבר על תובנות מהעולם האנרגטי – ואולי לא, אולי נשתמש בטכניקות מעולם האימון, אולי נהיה פרגמטיים יותר או פחות – אבל בסוף בסוף, ההצלחה תיקבע לפי זה שמהשיחה נצא עם נקודות ברורות מאוד לפעולה, לקראת השיחה הבאה שלנו.

באילו כלים נשתמש?

במפגש שלנו בקליניקה אני בדרך כלל פשוט זורמת. נוכל להשתמש בכל אחד מהכלים העומדים לרשותינו – כולל שיחה, מדיטציה, דמיון מודרך, טיפולים אנרגטיים, תקשור, ועוד.
אם נבחר להשתמש גם בפורמולות של ריפוי טבעי – אכין אותן עבורכם לאחר המפגש.
חשוב לדעת – התשלום עבור מפגש לא תלוי בכלים בהם נשתמש. אם נבחר להכין גם פורמולה, זה יהיה בתשלום נוסף. תמיד ניתן לשלוח פורמולה בדואר או לאסוף אותה מהקליניקה כשתהיה מוכנה.

שיחה טיפולית אפשר בהחלט לנהל גם בקליניקה במפגש של אחד על אחד, וגם בטלפון או בסקייפ.

 

WhatsApp chat