מיינדפולנס במים


אם אפשר לשים את האצבע על עיקרון בולט אחד בתרגול מיינדפולנס, זה בוודאי יהיה – להביא את תשומת הלב לחוויה המורכבת, המסועפת, הייחודית והחד פעמית של החיים – ברגע הזה ממש.

יש מי שיגידו – החיים מתרחשים רק ברגע הזה.

תרגול של מיינדפולנס מסתמך לפעמים על חוויה רגעית שאפשר לחקור ברגע הזה, כמו מגוון התחושות שעולות כשאנחנו לוקחים ביס של תפוח, החוויה הגופנית של שאיפה ונשיפה, קשיבות לצלילים שאנחנו שומעים מקרוב ומרחוק.

המפגש עם המים מציע לנו שפע של חוויות כאלה – הגוף צף עם כל שאיפה ושוקע מעט בנשיפה, המים מלטפים את העור ועוטפים את הגוף, וצלילי המים וההנחיה עוזרים לזכור – להתמקד בחוויה של הרגע הזה.

אם כל אלה הם לא מדהימים כשלעצמם, חשוב לזכור שהגוף שלנו צף במים והעומס הטבעי על המפרקים מוסר. זו הזדמנות מופלאה לחקור את הרפיית השרירים, בציפה משוחררת לחלוטין ושלווה.

אינרסנס מציעה חוויית מיינדפולנס במים ליחידים ולזוגות. החוויה בזוג מכילה בתוכה את השלווה והנינוחות לצד שיתוף בן או בת הזוג ברגעים מיוחדים של קרבה לעצמי, ולעצמנו.

חוויית מיינדפולנס במים מתבצעת בבריכה הפרטית של הקליניקה, וכוללת חוויה של מדיטציית מיינדפולנס בהנחיה אישית בתוך המים. הציפה באמצעות עזרים מנופחים אוויר, ההנחיה המדיטטיבית אורכת כעשרים דקות, לאחריהן זמן חופשי לציפה במים. ניתן לשלב בחוויית מיינדפולנס זוגית גם ארוחה קלה ויין בקליניקה.

מעוניינים לקבוע פגישה ולהתחיל טיפול?

מוזמנים להתקשר לקליניקה, בטלפון 077-9118844, או למלא את הטופס הזה ואחזור אליכם.

השדות בטופס אינם שדות חובה. מלאו מה שנוח לכם ואחזור אליכם על פי הפרטים שהשארתם.

נשתמע בקרוב!


    מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של אינרסנס (בערך מייל אחד בחודש, ובו תאריכי סדנאות, מבצעים בחנות ומידע)

    WhatsApp chat