טיפול אישי בנושאי זוגיות


לפעמים, טיפולים בנושאי זוגיות לא מחייבים שיתוף פעולה של שני בני זוג, ונכון לעבוד על נושאים של זוגיות באופן אישי. הנה כמה דוגמאות למצבים שבהם אולי אתם מרגישים, שנכון לכם לקבל ליווי ותמיכה בהתפתחות האישית שלכם – בהקשר הזוגי.

  • כשאתם נמצאים על סיפה של החלטה זוגית, כמו למשל האם לקדם את הזוגיות או להיפרד, ואתם עצמכם מעוניינים להשמיע את המחשבות הכמוסות ביותר שלכם ו"לעשות סדר" במחשבות, מתוך ניסיון להבין מה אתם באמת רוצים או מה נכון לכם
  • כשיש מבחינתכם בעיה בזוגיות שלכם אבל אין שיתוף פעולה לטיפול זוגי מצד בן או בת הזוג.
  • כשיש בעיה או קושי מבחינתכם בזוגיות שלכם ואתם מזהים שמדובר בדפוס חוזר שלכם, בדפוס מחשבה או התנהגות שהוא מבחינתכם אופייני לכם ואתם מרגישים שהגיע הזמן לשחרר אותו – לטובת הצלחת הזוגיות הזו או זו שאחריה
  • כשאתם מתכוננים לקראת זוגיות או לקראת פרידה או מבקשים להתחיל בתהליך שיאפשר לכם למשוך ולמצוא לכם את הזוגיות שמתאימה ל"אני" בוגר או שונה שלכם.

מקרים כאלה ומקרים אחרים מצדיקים פניה אישית לתחילת תהליך בנושא זוגיות, שהוא שלכם בלבד. אין ספק ששינוי אישי מכה הדים, ומשנה גם את הזוגיות הנוכחית וגם את היכולות שלכם בתחום התקשורת, החמלה (כלפי עצמכם קודם כל, כמו גם כלפי בן או בת הזוג וגם בכלל), והיכולת לפתוח את הלב, לדייק את הצרכים ולבטא אותם, וליצור מערכות יחסים פתוחות, משמעותיות, אותנטיות ומספקות, מעל הכל.

מיינדפולנס בטיפולים אישיים בנושאי זוגיות

אין ספק שהיכולות שתרגול מיינדפולנס מביא איתו הם מצע נהדר לפריחה של הזוגיות, כמו גם לחיזוק והעצמה אישיים. מיינדפולנס מאפשר התבוננות סקרנית שאינה שיפוטית גם בבן או בת הזוג, תגובה ממקום פחות פגוע או מתגונן, תקשורת אותנטית, פתוחה וברורה שתעזור לכם "לשים על השולחן" את הצרכים שלכם ולהבין את הצרכים של בן או בת הזוג, והתמקדות במה שיש כאן ועכשיו – מבלי לאפשר לפחדים ומגננות מהעתיד או מההיסטוריה, להעיב על החיבור הבין אישי.

מעוניינים לקבוע פגישה ולהתחיל טיפול?

מוזמנים להתקשר לקליניקה, בטלפון 077-9118844, או למלא את הטופס הזה ואחזור אליכם.

השדות בטופס אינם שדות חובה. מלאו מה שנוח לכם ואחזור אליכם על פי הפרטים שהשארתם.

נשתמע בקרוב!


    מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של אינרסנס (בערך מייל אחד בחודש, ובו תאריכי סדנאות, מבצעים בחנות ומידע)

    WhatsApp chat