סדנת מטוטלת


סדנה חווייתית של מפגש אחד (שעתיים וחצי), בנושא עבודה עם מטוטלת.
במהלך הסדנה נלמד על השימוש במטוטלת, נתרגל תקשור וקבלת תשובות לשאלות שונות, ואפילו נחווה טיפול איזון צ'קרות מלא עם מטוטלת (ממש כיף…)
הסדנה נפלאה גם בתור בילוי של ערב חווייתי ונעים למתעניינים ברפואה משלימה וגם כערב אינטנסיבי של חשיפה ולימוד של כלי לשימוש לצרכי תקשור ואיזון אנרגטי.

במהלך הערב בהחלט נדבר על כל מה שיש לדבר בנושא העבודה עם מטוטלת (אם כי אני מניחה שכל אחד שימשיך לעבוד עם המטוטלת בבית ימשיך ויגלה דברים על העבודה איתה לכל אורך העבודה המשותפת…), ומי שעוסק בטיפול כתחביב או כמקצוע יוכל לשלב את העבודה עם המטוטלת בעבודה.

מה נלמד בסדנת עבודה עם מטוטלת?

הסדנה מתחילה בשיחה תיאורטית, בנושאים כמו – מהי מטוטלת? מהם הכוחות המפעילים אותה, או איך ולמה היא עובדת? איך זה שונה לעבוד עם מטוטלת עשויה חומרים שונים (אבן / מתכת / עץ) או בצורות שונות? איך מייצרים קשר ושפה עם המטוטלת?

היא ממשיכה בתרגולים חווייתיים – של טיהור המטוטלת, כיול המטוטלת,תקשור בעזרת מטוטלת, ולקינוח – הסבר וחוויה של איזון צ'קרות עם מטוטלת.

נשמע מעניין? מוזמנים לספר לנו שהתעניינתם, או להירשם


  מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של אינרסנס (בערך מייל אחד בחודש, ובו תאריכי סדנאות, מבצעים בחנות ומידע)


  אפשר לברר תאריכים של סדנאות, קורסים ואירועים בלוח האירועים שלנו

  למי מתאימה סדנת עבודה עם מטוטלת?

  סדנת עבודה עם מטוטלת מתאימה למי שכבר יודע לעבוד עם מטוטלת וגם למי שלא, למי שמחפש עוד כלי עבור תקשור או הורדת מסרים וקבלת תשובות "מגבוה", למי שמחפש עוד כלי בתהליכי רפואה משלימה, עבור איזון צ'קרות או איזון אנרגטי, למי שמחפש תהליך מדוייק וזריז של קבלת תשובות (תקשור / אבחון / בחירות, וכדומה), וגם לכל מי שנהנה מערב רוחני, לימודי וחווייתי, אינטנסיבי, של לימוד שימוש בכלי חדש.

  כל משתתף יקבל מטוטלת קריסטל במתנה ויוכל להתאמן איתה ביחד.

  מה מספר מי שהשתתף בסדנת עבודה עם מטוטלת?

  "עומר, הסדנה מדהימה, ולא ייאמן שאפשר ללמוד ולחוות כל כך הרבה בכל כך מעט זמן… תודה! עליזה" (אפריל 2011)

  "מתכשיט יפה, הפכה המטוטלת לחברה הכי טובה שלי, אני מתייעצת איתה בהכל! טוב, גם המטוטלת החדשה הרבה יותר מוצאת חן בעיני מזו שהיתה לי קודם… שלי" (מאי 2011)

  "סדנת מטוטלת באינרסנס מלמדת כל מה שצריך לדעת, בדיוק כמו סדנאות הרבה יותר ארוכות ויקרות. נהדרת, לעניין, וכיפית. ממליץ בחום… זמיר" (אוקטובר, 2011).

  WhatsApp chat