אני מאמין


אנחנו באינרסנס, פועלים מתוך האמונה, שכולנו ברואי האל, ילדים של אלוהים, הגענו אל הכדור הזה מתוך מטרה לחוות שלווה, איזון ושמחה.

אנחנו מאמינים, שכל אחד יכול להיות בשלווה, איזון ושמחה – רק שלא תמיד הנתיב שיוביל לשם, הוא ברור. לפעמים, צריך קצת לפנות מסיחים, לברר מה השביל המתאים, קצת אולי לתעות – ולהתמקם בחזרה, על הנתיב הנכון.

אנחנו מאמינים בכוח של הריפוי העצמי – כל אחד מאיתנו הוא רב החובל של ספינת חייו. אנחנו מאמינים, שעם קצת דלק, מצפן חדש, והמון אמון ואמונה – כל ספינה יכולה לחזור, לשוט בבטחה אל עבר הייעוד שלה, וכל אדם יכול להתבונן קדימה, ולראות את הייעד; להתבונן אחורה, ולהתמוגג מכמה שכבר עברנו; ובעיקר – להתבונן אל העכשיו, אל הגלים המתנפצים אל ירכתי ספינת חייו, ולהיות בשמחה שלווה.

אנחנו מאמינים באהבה. אנחנו מאמינים שסביבה תומכת, מקצועית, שמשאירה מספיק מקום לביטוי אישי ויודעת להאיר על הנקודות שדורשות עוד קצת מחשבה – היא מה שאנחנו צריכים, על מנת למצוא מה נכון לנו, ואיך מגיעים לזה.

אינרסנס פועלת מאז שנת 2004, ותמצאו כאן המון כלים.
אבל בשורה התחתונה, אנחנו מאמינים בקשר מלב אל לב.

בכל מפגש לימודי ראשון, גם בקורסים המקוונים שלנו, אני תמיד נותנת לפוסעים בדרך את מילותיו של השיר שמוביל אותי בדרך. הנה הוא – לפניכם, ממצה היטב את מה שאני מאמינה, שמוביל לריפוי. קליפ שמובטח שיעלה חיוך על השפתיים…

WhatsApp chat