אודות ד"ר עומר גלעדי


נעים מאוד! אני ד"ר עומר גלעדי, מטפלת ומנהלת את הקליניקה של אינרסנס עם החנות והמרכז ללימודים מקוונים בערך מאז שנת 2004.

ככל שהשנים עברו, והניסיון נצבר, דייקתי את הכלים שבהם אני מרגישה שאני יכולה להועיל בצורה המדוייקת ביותר, ובאופן פלוא, גם אלה שמביאים אותי לתחושה של הגשמה. אני מאוד אוהבת את מה שאני עושה ומרגישה ברמת מזל ומוקירת תודה על הזכות להיות חלק מהתהליך של כל אחד שעובר כאן, לאורך כל השנים האלה.

בתהליכים בקליניקה, אני רואה את עצמי כ"זאת עם הפנס". אני רואה, שכל אישה ואיש שיושבים מולי מחזיקים את התובנות והידע של מה שנרדש להם כדי להתקדם בתהליכים שלהם, בדרך שלהם, שתביא אותם לדיוק רב יותר, לשמחה ולצמיחה – והם צריכים מישהו שיאיר עם פנס, באלומת אור ממוקדת, לבנה ונטולת שיפוט, על הידע שכבר יש בתוכם. אני זאת עם הפנס.
כבר הרבה שנים אני לומדת, איך להשתמש בפנס שלי. זה התחיל מלימודי טיפולים אנרגטיים ושנתיים של לימודי הילינג, ולאחר מכן העשרת הידע בתחומי הרפואה המשלימה כולל פרחי באך, קלפים טיפוליים, דמיון מודרך, קריסטלים, רפואת תדרים, ועוד ככל שהיה לי הפנאי והיכולת. אבל בסופו של יום, העבודה בקליניקה נמשכה תמיד למקומות שיחתיים, ועל כן, למדתי תואר שני בבריאות הוליסטית ואמנויות בלזלי (סיימתי בשנת 2008), ולאחר מכן תואר שלישי שבו עשיתי מחקר מעמיק שכלל עשרות משתתפות בנוגע להשפעות של השתתפות בסנת MBSR ולימוד כלים מבוססי מיינדפולנס על מטופלות פריון. למדתי גם שנתיים הרבליזם קליני ורקיחת מוצרים טיפוליים מצמחי מרפא, בידע הזה אני משתמשת בעיקר באופן אישי. סה"כ, למדתי מעל 12 שנים כולל תואר שני ושלישי,  מעבר ל – 12 שנות הלימוד בבית הספר. כולן – על מנת לרכוש כלים שונים, שיעמדו לרשותנו במארג עדין שיתאים בדיוק לתהליך, לזמן ולמקום – בכל פעם מחדש.

אני עורכת מפגשים טיפוליים מאז שנת 2004, וביחד עם התהליכים המבורכים בקליניקה, אני גם כותבת הרבה – גם תכנים ומאמרים מקצועיים, וגם קורסים, ספרים, וספרי הדרכה. בעבר, הייתי גם מפתחת אתרים, אבל היום אני עושה את זה רק כשאני נתקלת בפרוייקט מעניין במיוחד.

הקליניקה שלי, שבה מתרחשים מפגשים טיפוליים אחד על אחד, לימודים אחד על אחד, וסדנאות שאני או מדריכים אורחים מעבירים בקבוצה של עד עשרה משתתפים – נמצאת בסמוך לבית שלי.
בבית, אני אשתו של יובל, ואמא של אוהב, אוריאל, ליה ונאיה – האוצרות הפרטיים שלי וסיבה ל(כמעט) כל דבר. אנחנו מגדלים פה גם שלוש כלבות לא קטנות, חתולה שהיא המלכה הבלתי מעורערת, ועוד אורחים מידי פעם. גינה גדולה ואהובה מקיפה את הבית ומספקת פירות בקיץ ובחורף.

חשוב לי מאוד לחיות את הייעוד שלי, שלא ייצא שאני אהיה מאלה שמלמדים את זה אבל לא מיישמים את זה. לכן, אני משתדלת לחיות באהבה ובחמלה (לאחרים וגם לעצמי), בשמחה, משתדלת לפתור את הבעיות שעולות בחיי, ולבדוק שאני תמיד על הנתיב שיוביל אותי לאיזון, שמחה ושלווה. רק כך, אני מאמינה שיש לי מה לתת למי שבוחרים להגיע לכאן. אני מגדירה את עצמי דרך האימהות ואז דרך העשייה בקליניקה, ויודעת שעם כל מפגש כאן, יש לפחות שני אנשים שעושים עוד צעד בנתיב חייהם, שמתקדמים ומתפתחים (שזה המטופל וגם אני ;-)).

WhatsApp chat