אודות עומר גלעדי


נעים מאוד! איזה כיף לפגוש אתכם כאן, בין דפיו של האתר שלנו… בנינו ומילאנו בתוכן את האתר, מתוך כוונה לספק לכם כלים, מידע, ויכולת גם להכיר אותנו יותר לעומק, וגם לקבל עוד מידע שיעזור לכם לדעת יותר, ולבחור נכון עבורכם.

אז אני עומר גלעדי, ואני זאת עם הפנס.

אני מאמינה שמי שמגיע אלי, לעבור איתי תהליך של טיפול, סדנה, או קורס להכשרה טיפולית – מגיע, כי הוא צריך שאאיר עבורו על נקודות שראוי להעביר אותן מחושך לאור, שאעזור לו להתמקד בנקודות שמן הראוי להתמקד בהן. לכן, אני שלמה עם ההגדרה – זו עם הפנס.

כבר הרבה שנים אני לומדת, איך להשתמש בפנס שלי. לימודי הילינג, תואר שני בבריאות הוליסטית ותואר שלישי (דוקטורט) במהלכו בחנתי את ההשפעות של מדיטציית מיינפדולנס על מטופלות פריון, לימודי הרבליזם קליני ועוד המון שנות לימודים – מסתכמים ליותר מ – 12 שנים של לימודים, מעבר ל – 12 שנות הלימוד בבית הספר. כולן – על מנת לרכוש כלים שונים, שיעמדו לרשותנו במארג עדין שיתאים בדיוק לתהליך, לזמן ולמקום – בכל פעם מחדש.

אני הילרית מאז שנת 2004, וביחד עם התהליכים המבורכים בקליניקה, אני גם כותבת הרבה – גם תכנים ומאמרים מקצועיים, וגם קורסים, ספרים, וספרי הדרכה. בעבר, הייתי גם מפתחת אתרים, אבל היום אני עושה את זה רק כשאני נתקלת בפרוייקט מעניין במיוחד.

הקליניקה שלי, שבה מתרחשים מפגשים טיפוליים אחד על אחד, לימודים אחד על אחד, וסדנאות שאני או מדריכים אורחים מעבירים בקבוצה של עד עשרה משתתפים – נמצאת בסמוך לבית שלי.
בבית, אני אשתו של יובל, אהובי מאז תחילת הזמן, ואמא של אוהב, אוריאל, ליה ונאיה – האוצרות הפרטיים שלי וסיבה ל(כמעט) כל דבר. בבית, גם הכלבות בסי, סייקה ובגירה, החתול טיגריס, לול תרנגולים המספק ביצי חופש, וגידולים המספקים ירקות ופירות אורגניים (בימים טובים).

חשוב לי מאוד לחיות את הייעוד שלי, שלא ייצא שאני אהיה מאלה שמלמדים את זה אבל לא מיישמים את זה. לכן, אני חיה באהבה, בשמחה, משתדלת לפתור את הבעיות שעולות בחיי, ולבדוק שאני תמיד על הנתיב שיוביל אותי לאיזון, שמחה ושלווה. רק כך, אני מאמינה שיש לי מה לתת למי שבוחרים להגיע לכאן. אני מגדירה את עצמי דרך ההילינג, ויודעת שעם כל מפגש כאן, יש לפחות שני אנשים שעושים עוד צעד בנתיב חייהם, שמתקדמים ומתפתחים (שזה המטופל וגם אני ;-)).

WhatsApp chat