איזה כיף לפגוש אתכם כאן, בתוך המרחב המקוון שלנו 🙂

אינרסנס היא מרחב שנועד להיות מכיל, חם, ומחבק. והאתר, נבנה על מנת לאפשר לכם לשמוע עוד על הטיפולים והסדנאות במרכז – ואיך אנחנו משתלבים בחייכם.

אינרסנס היא מרכז קטן, שפועל מאז שנת 2004 בערך. בשנת 2009 בחרנו לרכז את כל הפעילות אצלנו, בבית (כאלה אנחנו, אנשים של בית…), ופתחנו את המרכז בסמוך לבית שלנו. המרכז מארח סדנאות של עד 10 אנשים, בדרך כלל לא יותר – וממש אפשר להרגיש איך קירותיו ספוגים באנרגיה של הילינג ומלאכים. הוא קטן, חמים ואינטימי, והוא מלא באנרגיות גבוהות שמסייעות גם בתהליכים של ריפוי וגם בסדנאות.

כל מה שאנחנו עושים, צמח מתוך מי שאנחנו.

במרכז תמצאו טיפולים אישיים, מותאמים במיוחד עבורכם

הנה קצת מהתחומים הטיפוליים שתמצאו כאן אצלינו:

  • טיפולים מבוססי שיחה ופסיכותרפיה
  • טיפולים מבוססי מיינדפולנס, והכרה בכוחו של הרגע הזה
  • טיפולים מבוססי הילינג, ועבודה אנרגטית
  • טיפולים מבוססי צליל וצבע, ועבודת תדרים
  • מפגשים להכנת פורמולות טיפוליות בפרחי באך או בצמחי מרפא

זה לא כל כך משנה מה יהיה הכלי שלנו, או באיזה תמהיל של טכניקות נבחר לעבוד. חשובים שני דברים: שנשיג את היעד שקבענו לנו בתוך הזמן שניראה לך סביר; ושנעשה את זה בשמחה.

אינרסנס הוא מקום של צמיחה וידע

תמצאו כאן המון קורסים וסביבות לימוד – החל מסביבות לימוד מקוונות שנולדו כולן מתוך הקורסים והסדנאות הפרונטאליים שנלמדים כאן, ומאפשרים גם ללמוד מהבית (כי אנחנו…), דרך מפגשים חד פעמיים (של מטוטלת, מיינדפולנס, קערות טיבטיות, ואחרים) וסדנאות קצרות (ראיית הילות, קסם הקריסטלים, ונוספים), ועד לקורסים שנתיים להכשרה עמוקה לקראת טיפול (המתאפשרים, אגב, גם במסגרת לימודית של אחד על אחד).

התהליך הלימודי הוא גם תהליך טיפולי (שלכם – ושלי). בתוך הקבוצה, אנחנו לומדים תיאוריות, צומחים ומתרפאים כאנשים, ועוברים תהליך של שינוי לקראת הכלת אנרגיות.

בחלק מהמפגשים, המסיימים מקבלים תעודה.

השורה התחתונה

לפעמים, צריך מישהו שם ביחד איתכם, שיש לו כלים – והוא מעוניין לעזור לכם, להגיע אל האושר, האיזון, למצוא את הכוחות שיש בכם, למצוא שלווה.

לפעמים נכון, לצאת מהסחרור הפנימי של ניסיון להתמודד עם משהו – ולהושיט יד לקבלת ליווי.

אנחנו כאן, ללכת יד ביד, לשאול את השאלות הנכונות, ללמוד לנשום ביחד, לקחת אוויר, ולהיזכר בכוחות העצומים שיש בנו – על מנת לחזור לאיזון, לפתור בעיות, להאיר דרכים חדשות.

 

פנו אלינו, ונשמח להכיר.

WhatsApp chat