איזה כיף לפגוש אתכם כאן, בתוך המרחב המקוון שלנו 🙂

אינרסנס היא מרחב שנועד להיות מכיל, חם, ומחבק. והאתר, נבנה על מנת לאפשר לכם לשמוע עוד על הטיפולים והאירועים כאן – ואיך אתם יכולים להיעזר.

אינרסנס היא מרכז קטן, שפועל מאז שנת 2004 בערך. בשנת 2009 בחרתי לרכז את כל הפעילות אצלי, בבית (כאלה אנחנו, אנשים של בית…), ופתחתי את המרכז בסמוך לבית. המרכז מארח טיפולים פרטניים וזוגיים ולעיתים גם סדנאות בהשתתפות עד עשרה אנשים. הוא קטן, חמים ואינטימי, והוא רווי באנרגיות שמסייעות גם בתהליכים של ריפוי וצמיחה, וגם בסדנאות.

כל מה שאנחנו עושים, צמח מתוך מי שאנחנו.

אודות ד"ר עומר גלעדי

במרכז תמצאו טיפולים אישיים וזוגיים המבוססים בעיקר על עקרונות המיינדפולנס

הנה קצת מהתחומים הטיפוליים שתמצאו כאן אצלינו:

  • טיפולים מבוססי שיחה ופסיכותרפיה
  • טיפולים מבוססי מיינדפולנס, והכרה בכוחו של הרגע הזה
  • טיפולי ייעוץ זוגי
  • חוויות מדיטטיביות במים ליחידים ולזוגות
  • סדנאות חווייתיות ואירועים מיוחדים

זה לא כל כך משנה מה יהיה הכלי שלנו, או באיזה תמהיל של טכניקות נבחר לעבוד. חשובים שני דברים: שנשיג את היעד שקבענו לנו בתוך הזמן שניראה לך סביר; ושנעשה את זה בשמחה.

אינרסנס הוא מקום של צמיחה וידע

אינרסנס מציעה היום גם קורסים וסדנאות, כולם נסמכים על כלים שמשמשים תהליכים בקליניקה היום ובעבר. הסדנאות הפרונטאליות התמעטו מאז ימי הקורונה אבל מתפרסמות לעיתים ברשימת הדיוור ובפייסבוק. את הסדנאות המקוונות שלנו אפשר ללמוד באופן אישי ובקצב שלכם והן זמינות עכשיו – חלקן ללא עלות וחלקן בתשלום ומאפשרות סטאז' טיפולי וקבלת תעודה.

השורה התחתונה

לפעמים, צריך מישהו שם ביחד איתכם, שיש לו כלים – והוא מעוניין לעזור לכם, להגיע אל האושר, האיזון, למצוא את הכוחות שיש בכם, למצוא שלווה.

לפעמים נכון, לצאת מהסחרור הפנימי של ניסיון להתמודד עם משהו – ולהושיט יד לקבלת ליווי.

אנחנו כאן, ללכת יד ביד, לשאול את השאלות הנכונות, ללמוד לנשום ביחד, לקחת אוויר, ולהיזכר בכוחות העצומים שיש בנו – על מנת לחזור לאיזון, לפתור בעיות, להאיר דרכים חדשות.

פנו אלינו, ונשמח להכיר.

WhatsApp chat